گزارش شده است که IPad Pro 2022 شامل شارژ بی سیم و شیشه پشتی مبتنی بر MagSafe است

اخبار اپلاپل در حال کار بر روی طراحی مجدد خط iPad Pro است که ممکن است در سال 2022 آغاز شود. iPad Pro که دوباره طراحی شده است دارای یک شیشه عقب و شارژ بی سیم است. برای مقایسه ، محدوده فعلی iPad Pro در سال 2018 مجدداً طراحی شده و بدنه آلومینیومی دارد.

اپل در حال حاضر از پشت شیشه ای در محدوده آیفون خود استفاده می کند ، بنابراین این تغییر در محدوده iPad Pro در خطوط مشابه خواهد بود. پشت شیشه ای به اپل امکان اضافه کردن شارژ بی سیم را نیز می دهد که اپل نیز روی آن کار می کند. این شرکت همچنین قصد دارد شارژ بی سیم را به iPad اضافه کند تا بتواند آیفون ، AirPods ، Apple Watch یا سایر دستگاه های شما را به صورت بی سیم شارژ کند.

آیپد پرو جدید هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و اپل احتمالاً قبل از عرضه در سال آینده برنامه های خود را تغییر خواهد داد.

در حالی که شارژ بی سیم به یکی از ویژگی های رایج تلفن های هوشمند تبدیل شده است ، این فناوری جای خود را به تبلت ها نداده است. این به این دلیل است که تبلت ها بسیار بزرگ هستند و نمی توانند به راحتی روی شارژر بی سیم قرار بگیرند. جالب است بدانید که چگونه اپل شارژ بی سیم را برای آیپد پرو 2022 اعمال می کند و آیا سیم پیچ شارژ مغناطیسی را در مرکز دستگاه قرار می دهد یا خیر.

بلومبرگ در این گزارش همچنین آمده است كه اپل در اواخر امسال یك iPad mini بازطراحی شده را منتشر خواهد كرد. iPad mini جدید حاشیه های کوچکتری روی صفحه خواهد داشت و همچنین اپل قصد دارد دکمه Home را بر اساس Touch ID حذف کند. اپل به احتمال زیاد به جای Face ID ، اسکنر Touch ID را مانند دکمه روشن دستگاه iPad ، در دکمه روشن بودن دستگاه گنجانده است.

اپل همچنین در حال آزمایش طراحی نازک تری برای سطح ابتدایی iPad خود است که باید در اواخر سال جاری نیز تازه شود.

[Via Bloomberg]خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …