8 موردی که در WWDC 2021 ما را از بین برد


برخی از ویژگی های جدید وقتی اپل از نسخه های بعدی همه سیستم عامل های خود در جریان گزارش اصلی WWDC 2021 در روز دوشنبه رونمایی کرد ، واقعاً برجسته بودند. کاربران آیفون ، مک و آیپد و همچنین اپل واچ نیز می توانند انتظار پیشرفت در پاییز امسال را داشته باشند.

ما بهترین های آنها را انتخاب کردیم تا مطمئن شویم از آنها غافل نشوید.

با این حال ، اپل تیم کوک و شرکت. بعضی اوقات از WWDC برای ایجاد تغییرات گسترده در نرم افزار (و حتی گاهی حتی سخت افزار جدید) خود استفاده می کنند. در سال 2021 ، شگفتی های بزرگ کمتری اتفاق افتاد ، زیرا به نظر می رسید کوپرتینو روی تغییرات تدریجی متمرکز شده است.

1. چند وظیفه ای iPad منطقی تر است

IPadOS 15 چند منظوره مشاهده تقسیم شده است
iPadOS 15 شامل کنترل های جدید روی صفحه است که باعث می شود Split View چند وظیفه ای بسیار بصری تر شود.
عکس صفحه: Apple

بسیاری از افراد از iPad به عنوان رایانه اصلی خود استفاده می كنند و برنامه های بسیاری دائماً باز دارند. iPadOS 15 سیستم راه اندازی چند وظیفه ای جدیدی را ارائه می دهد که بسیار منطقی تر از مدل قبلی است.

نکته قابل توجه این است که اکنون می توان به راحتی هر برنامه را در کنار برنامه دیگر قرار داد. پیش از این ، برنامه ها باید در حوض باشند تا به بخشی از تنظیمات موازی تبدیل شوند. دکمه های جدید در بالای هر برنامه به سرعت این کار را انجام می دهند.

شاید با این تغییرات ، کاربران بیشتری از iPad از این ویژگی قدرتمند استفاده کنند. – اد هاردی

2. سیری امن تر می شود – و سریعتر!

کریگ فدریگی بار دیگر تعهد اپل به حفظ حریم خصوصی WWDC 2021 را تأیید کرد
کریگ فدری ، مدیر ارشد نرم افزار اپل ، یکی از چندین مجری بود که در مورد تعهد این شرکت به حفظ حریم خصوصی WWDC 2021 صحبت کرد.
عکس صفحه: Apple

یک به روزرسانی حریم خصوصی که تشخیص گفتار را برای دستگاه سیری به همراه دارد ، باید دستیار صوتی اپل را سریعتر و راحت تر از همیشه کند.

اریک نوینشواندر ، مدیر حریم خصوصی مصرف کننده اپل ، گفت: پردازش کلیه درخواست های سیری در دستگاه های اپل “بزرگترین نگرانی درباره حریم خصوصی است که در مورد دستیارهای صوتی ، یعنی ضبط صدا ناخواسته می شنویم”. “و این مزایای بزرگی فراتر از حریم خصوصی دارد.”

جدا از امنیت ، این به معنای دو چیز مهم است. 1) می توانید از Siri بدون اتصال به اینترنت استفاده کنید. 2) درخواستهای بسیار رایج سیری – مانند باز کردن برنامه عکسها ، روشن کردن حالت هواپیما یا تنظیم تایمر – سریعتر از قبل اجرا می شود. “لویی والاس”.

3 ، نقشه های اپل جزئیات بیشتری را اضافه می کند

برخی از شهرهای نوپا نماهای بسیار مفصلی را در Apple 15 Apple Maps به روز شده مشاهده می کنند
برخی از شهرهای نوپا نماهای بسیار مفصلی را در Apple 15 Apple Maps به روز شده مشاهده می کنند
عکس: سیب

سفر طولانی Apple Maps به بالای Google Maps در iOS 15 ادامه دارد. در گزارش اصلی WWDC 2021 در روز دوشنبه ، هنرمندان کوپرتینو از چندین ویژگی جدید شگفت انگیز که به Apple Maps وارد می شوند رونمایی کردند.

نقشه های پیچیده ای از تعداد انگشت شماری از شهرهای آمریکا در اواخر امسال راه اندازی می شود که نماهای سه بعدی چشمگیری را به وجود می آورد که کاملاً مفید به نظر می رسند. رانندگان از اطلاعات دقیق در مورد مواردی مانند مسیرهای پیاده روی و خطوط اتوبوس بهره مند می شوند. و سواران حمل و نقل می توانند از موارد اضافی مانند یادآوری ورود و امکان تعمیر خطوط حمل و نقل مورد علاقه خود لذت ببرند.

یک ویژگی واقعیت افزوده که به شما امکان می دهد تا با کشیدن شبح شهر بتوانید بفهمید دقیقاً کجا هستید پس از خارج شدن از ایستگاه مترو بسیار مفید به نظر می رسد. “لویی والاس”

4. سرانجام FaceTime برای ویندوز و اندروید!

FaceTime برای ویندوز و آندروید
سرانجام ، کاربران ویندوز آندروید می توانند به تماس های FaceTime بپیوندند.
عکس: سیب

واضح است که اپل محدودیت های FaceTime را در هنگام شیوع همه گیر مشاهده کرد و تصمیم گرفت آنها را برطرف کند. بدیهی است که با افزودن پشتیبانی برای Android و Windows ، این برنامه 300٪ مفیدتر بود. این از طریق یک برنامه وب ارائه می شود ، اما در دسترس است.

و FaceTime از راه های دیگر بهتر است. بسیاری از افراد هنگام پناه بردن در محل متوجه شدند كه اشتراك كردن فیلم با یك شخص دیگر به عنوان بخشی از یك تماس ویدیویی تمرین ناامیدی است. اپل قول می دهد با SharePlay این مشکل را برطرف کند.

در مورد پیشرفت های FaceTime در پوشش iOS 15 ما بیشتر بخوانید ، اگرچه آنها در مورد Mac و iPad نیز کاربرد دارند.

5. Universal Control یکپارچه کار و بازی را بین دستگاه ها توزیع می کند

کنترل جهانی بخشی از macOS Monterey و iPadOS 15 است.
کار با چندین Mac و iPad با کنترل جهانی بسیار آسان می شود.
عکس صفحه: Apple

macOS Monterey جدید Apple Continuity را با عملکردی نفیس به نام کنترل جهانی به روز می کند. به شما امکان می دهد با کشیدن و انداختن مورد از یک صفحه به صفحه دیگر وقتی ماشین ها کنار هم هستند ، کار خود را به راحتی از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کنید – MacBook ، iPad ، iMac ، حتی به عقب و جلو .

علاوه بر این ، به راحتی می توانید کنترل ماوس و صفحه کلید را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کنید. به عنوان مثال ، برای کنترل iMac خود از trackpad موجود در MacBook خود استفاده کنید. این امر باعث می شود گردش کار بین دستگاه های شما بیش از هر زمان دیگری آسان شود. “دیوید اسنو”.

6. مخفی کردن ایمیل من می تواند به شما کمک کند صندوق ورودی خود را تمیز کنید

یکی از ویژگی های جدید حریم خصوصی اپل که در پاییز امسال ارائه می شود ، حذف نامه های ناخواسته از صندوق ورودی شما را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند.

با ویژگی جدید “پنهان کردن ایمیل من” ، شما می توانید به طور خودکار آدرس های ایمیل پراکسی تولید شده به طور تصادفی را در وب پر کنید. از نظر حفظ حریم خصوصی ، این امر باعث می شود که تبلیغ کنندگان نتوانند آدرس ایمیل شما را به لیست های بازاریابی هدایت کنند. همچنین خروج از این لیست های ایمیل بدون درد است.

به جای لغو اشتراک در این ایمیل های بازاریابی ناخوشایند فقط برای افزودن به 10 لیست ایمیل دیگر ، می توانید به سادگی هر آدرس پراکسی را که در وب استفاده می کنید غیرفعال کنید.

این یک چیز کوچک است ، اما این امکان را دارد که ایمیل را کمی آزار دهنده تر کند. “ایان فوچس”.

7. به اشتراک گذاری داده های سلامتی باعث آرامش خاطر می شود

iOS 15 اشتراک گذاری سلامت
بخش جدید “به اشتراک گذاری” در برنامه iOS 15 Health به شما امکان می دهد سلامتی مادر خود را از دور کنترل کنید. همچنین می توان داده های بهداشتی را با مراقبین به اشتراک گذاشت.
عکس: سیب

اگر نگران سلامتی کسی در زندگی خود هستید – به والدین پیر خود بگویید – اکنون می توانید با به اشتراک گذاری داده های سلامتی در iOS 15 از راه دور سلامتی او را کنترل کنید.

بخش جدید “به اشتراک گذاری” در برنامه Health به کاربران امکان می دهد داده های سلامتی و سلامتی را با اعضای خانواده یا مراقبان مراقبت کنند. شما می توانید داده های ضربان قلب او را ذخیره کنید ، به عنوان مثال ، با پزشک خود یا داده های تحرک را با یک فیزیوتراپ دارید. همچنین برای مواردی مانند پنجره های باروری یا علائم پارکینسون کار می کند و به شما امکان می دهد سلامتی و روند سلامتی را با گذشت زمان ردیابی کرده و روندهای مهم را مشاهده کنید. من می بینم که این یک ابزار واقعا مفید برای نظارت بر سلامتی یک عزیز است. “لئاندر کنی”.

8. متن زنده از سطح بعدی جذاب است

متن را از هر تصویر Live Live در iOS 15 و iPadOS 15 دریافت کنید.
کپی کردن متن از هر تصویر با Live Live سریع است.
عکس: Apple / Cult در Mac

آیا تابحال یک برگ کاغذ پوشیده از نوشته دیده اید و آرزو می کنید کاش می توانستید آن را کپی و پیست کنید؟ آرزوی شما برآورده شد متن زنده متن را به تصویری تبدیل می کند که می توانید کپی کنید.

و متن لازم نیست چاپ شود. کلمات تخته سفید دست نویس را می توان کپی کرد و به عنوان مثال به یادداشت های شما اضافه کرد. – اد هاردی

9. مربی مشهور ، جانت جنکینز به Apple Fitness + پیوست

ژانت جنکینز به خدمه Fitness + می پیوندد
ژانت جنکینز به خدمه Fitness + می پیوندد
عکس: سیب

جانت جنکینز مربی مشهور هالیوود به Apple Fitness + پیوست. معروف ترین ها برای پیروزی عامل ترس، جنکینز به خدمه موجود 21 مربی تناسب اندام + خواهد پیوست. جنکینز بر روی HIIT و تمرینات قدرتی تمرکز خواهد کرد. اپل همچنین مجموعه ای از تمرینات “کانون توجه هنری” را که شامل آهنگ هایی از هنرمندان خاص مانند لیدی گاگا ، جنیفر لوپز و آلیشیا کیز است ، اضافه می کند.

Fitness + همچنین تمرینات جدید Pilates و Tai Chi را در Apple Watch انجام می دهد. طبق گفته اپل ، تمرینات جدید توسط الگوریتم های ضربان قلب و حرکت سفارشی پشتیبانی می شود تا قرائت دقیق را ارائه دهد. “لئاندر کنی”.

ایان فوچس ، لئاندر کنی ، دیوید اسنو و لوئیس والاس در تهیه این گزارش همکاری داشتند.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …