Apple Music Spatial Audio ممکن است روز دوشنبه اولین نمایش خود را انجام دهد

اخبار اپل


آهنگ هایی که صدای فراگیر ارائه می دهند می توانند در گوشه و کنار مشترکین Apple Music قرار بگیرند.
عکس: سیب

اپل احتمالاً سرویس جدید Spatial Audio را برای اپل موزیک از روز دوشنبه راه اندازی می کند. این ویژگی در ماه مه اعلام شد و قرار است سرویس ویژه ای به این ویژگی برای سرویس پخش جریانی از 7 ژوئن ارائه شود.

صدای فراگیر اجازه می دهد تا آهنگ های ترکیبی از آن پشتیبانی کنند ، به نظر می رسد از همه اطراف شنونده است. حتی در بالا.

مشترکین اپل موزیک که مشتاق تلاش هستند ممکن است مدت زیادی منتظر نمانند. رویدادی با عنوان “ارائه صدای فضایی” روز دوشنبه ساعت 12 ظهر به وقت اقیانوس آرام ، ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی در سرویس پخش جریانی برگزار می شود.

اگرچه این نام تضمین نمی کند که اپل در 7 ژوئن سوئیچ ویژگی جدید را فشار دهد ، اما قبلاً در ماه مه اعلام رسمی کرده است – هیچ چیز دیگری لازم نیست. و این شرکت قول داده بود که در ماه مه افزایش صدا در ماه ژوئن ارائه شود.

علاوه بر این ، رویداد روز دوشنبه بلافاصله پس از اتمام آدرس اصلی WWDC 2021 آغاز می شود. ممکن است راه اندازی سرویس بخشی از این ارائه باشد.

همچنین توانایی گوش دادن به آهنگ ها به صورت صوتی بدون از دست دادن برای مدتی در ماه ژوئن آغاز خواهد شد. مشخص نیست که آیا این ویژگی از روز دوشنبه نیز راه اندازی می شود یا خیر.

مزایای Apple Music Spatial Audio

آهنگ های میکس شده در Dolby Atmos می توانند از Spatial Audio پشتیبانی کنند. “گوش دادن به آهنگ در Dolby Atmos مانند جادو است. موسیقی از اطراف شما می آید و به نظر شگفت انگیز می رسد. “در بیانیه ای اولیور شوسر ، معاون رئیس اپل موزیک و بیتس گفت.

همه آهنگ های Apple Music از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند ، اما سازنده آیفون می گوید “هزاران” آهنگ تجربه فراگیر جدیدی را فراهم می کند. شوزر می گوید که توسط هنرمندانی مانند J Balvin ، Gustavo Dudamel ، Ariana Grande ، Maroon 5 ، Kacey Musgraves ، The Weeknd و دیگران ارائه خواهد شد.

هزینه برنامه Apple Music ماهیانه 9.99 دلار یا ماهیانه 14.99 دلار برای یک برنامه خانوادگی است. دانشجویان می توانند سرویس پخش جریانی را با قیمت 4.99 دلار در ماه دریافت کنند. هزینه فضایی هزینه اضافی ندارد.

از طریق: کنی در توییترخرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …