Bayonetta 3 for Nintendo Switch: همه آنچه باید بدانید

اخبار اپل


Bayonetta و Bayonetta 2 از بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ هستند ، بنابراین ایده Bayonetta 3 به تنهایی برای ایستادن طرفداران کافی بود. در The Game Awards 2017 ، هواداران آرزو کردند زیرا Hideki Kamia و Nintendo وجود عنوانی را فاش کردند که طرفداران کارهای او مدتهاست امیدوار بودند آن را ببینند: Bayonetta 3. جزئیات بازی هنوز کم است و همه ما تاکنون دیده ایم تیزر ، اما تأیید شده است که هنوز در دست توسعه است. در اینجا همه آنچه در مورد Bayonetta 3 برای Nintendo Switch می دانیم وجود دارد:

خبر جدید با Bayonetta 3 چیست؟

انتظار ما در E3 2021 چیست

Bayonetta 3 مانند Metroid Prime 4 اعلام شد و سپس بی سر و صدا در پس زمینه قرار گرفت. بعد از چهار سال ، آیا می توانیم انتظار بروزرسانی جادوگر مورد علاقه خود Umbra را داشته باشیم؟ با چیزی غیر از روده من ، احساس می کنم که سرانجام می توانیم به روزرسانی طولانی مدت Bayonetta 3 را در ارائه E3 2021 امسال دریافت کنیم.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

بروزرسانی در تاریخ 29 ژانویه 2021: مدیر Hideki Kamia از PlatinumGames به طرفداران پیشنهاد می کند “راه اندازی مجدد شوند و Bayonetta 3 را فراموش کنند.”

PlatinumGames سرانجام در مصاحبه با VGC سکوت خود را در برابر Bayonetta 3 شکست. در مصاحبه ای ، مدیر PlatinumGames ، کامیا گفت که طرفداران فقط باید رفتار کنند و منتظر اخبار باشند ، که نشان می دهد ممکن است مدتی طول بکشد تا چیزی را بشنویم.

با این حال ، او با یک بارقه امید هواداران را ترک کرد و گفت: “در واقع موقعیت ما نیست که بگوییم ، اما … ژانویه است. ما باید چیزی بیرون بیاوریم ، درست است؟ من حدس می زنم که انتظار داریم چیزی بیرون بیاید. هنوز هم بیشتر سال که می گویم. “

امیدوارم ، این بدان معناست که ما امسال بعضی از به روزرسانی های قابل توجه Bayonetta 3 را دریافت خواهیم کرد ، زیرا تقریباً چهار سال از آخرین باری که آن را در The Game Awards 2017 دیده ایم می گذرد.

سرنیزه چیست؟

Bayonetta عنوان ماجراجویی اکشن “hack-and-slash” است که در ابتدا در سال 2009 منتشر شد و دنباله ای از Wii U در سال 2014 به دنبال آن انجام شد. او را آواره و از موهای جادویی برای حمله به دشمنان خود استفاده کنید. او همچنین در تیراندازی با تپانچه ماهر است. Bayonet عضوی از جناحی است که به جادوگران Umbra معروف است و بیشتر بازی اول را پس از بیدار شدن از خواب پانصد ساله در تلاش برای بازیابی حافظه خود است. همانطور که او به یاد می آورد که کیست ، با فرشتگان پادشاهی پارادیسو مبارزه می کند و اصرار دارد که یک نقشه شیطانی را که بالدر ، یکی از اعضای رقیب جناح جادوگران آمبرا ، لومن سیجز ، معرفی کرد ، ارائه دهد.

در Bayonetta 2 ، هنگامی که دوست صمیمی و همکارش Umbra Witch Jeanne به طور م killedثر كشته و به دنیای جهنمی Inferno برده می شود ، بایونتا برای احیای و نجات او تلاش می كند. در این روند ، او توطئه ناپاک دیگری را برای برهم زدن تعادل جهان کشف می کند.

خبرهای جدید در Bayonetta 3 چیست؟

Bayonetta Hero Switch 1

منبع: سگا

در واقع ، ما هنوز چیز زیادی در مورد Bayonetta 3 نمی دانیم. این بازی در یک تریلر تبلیغاتی در The Game Awards 2017 اعلام شد و از آن زمان تاکنون هیچ اطلاعات اضافی یا گیم پلی را مشاهده نکرده ایم. ما می دانیم که PlatinumGames این کار را دقیقاً مانند دو بازی قبلی Bayonetta انجام می دهد و به طور انحصاری در Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

این تریلر شامل نبردی بین شخصیت اصلی Bayonet و یک دشمن ناشناخته بود. در این تریلر ، ظاهر سرنیزه شبیه همان چیزی است که سرنیزه در بازی اصلی به نظر می رسید و او قبل از اینکه گلوله هایش توسط دشمن جدا شود ، از سلاح های خود برای حمله استفاده می کند. به نظر می رسد در بسیاری از نقاط این تریلر ، صفحه ، میله های سرنیزه و خود سرنیزه به دو قسمت تقسیم شده است که به نظر مهم می رسد.

همچنین ، تنها چیزی که می دانیم این است که Bayonetta 3 رویدادهای Bayonetta 2 را دنبال می کند. اگرچه Bayonetta 2 را برای شما خراب نخواهیم کرد ، هم آن و هم Bayonetta اصلی اکنون به صورت یک بسته در Nintendo Switch در دسترس هستند ، بنابراین می توانید جبران کنید. درباره وقایع تاریخ آن تاکنون.

تاریخ صدور کی است؟

Bayonetta 2 Hero Switch

منبع: نینتندو

برنامه Bayonetta 3 قرار است به طور انحصاری از نینتندو سوییچ عرضه شود. هنوز برای پیش سفارش در دسترس نیست و هنوز هیچ پنجره پرتابی ارائه نشده است ، اما امیدواریم که به روزرسانی بازی E3 2021 را دریافت کنیم.

برای سرنیزه آماده شوید

50 کارت Eshop

کارت هدیه Nintendo Switch eShop

با جادوگر Umbra دیدار کنید

در حالی که منتظر Bayonetta 3 هستیم ، حتما Bayonetta 1 و 2 را بررسی کنید ، هر دو در فروشگاه اینترنتی نینتندو موجود است!

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …