Beats Studio Buds در موزیک ویدئوی Roddy Rich “Late at Night” دیده شد


شخص دیگری قبلاً دست خود را روی اعلامیه های اعلام نشده Beats Studio Buds گذاشته است.

همانطور که توسط iThinkDiffe گزارش شده است ، هدفون بی سیم اعلام نشده و منتشر نشده در آهنگ جدید Roddy Rich “Late at Night” ظاهر شده است.

ردی ریچ ، خواننده رپ و ترانه سرا محبوب آمریکایی آهنگ جدید خود را “Late at Night” برای اولین بار ارائه داد و جالب است که جوانه های منتشر نشده استودیو Beats در این ویدئو ظاهر می شوند. در موزیک ویدئوی جدید ، ریچ دیده می شود که با استفاده از جوانه های استودیو Beats Studio ، بخشی از آهنگ را قبل از انتقال از دهه 1980 به تلفن ضبط می کند و فیلم به “هیجان” مایکل جکسون تبدیل می شود.

همانطور که در موزیک ویدئو “Late at Night” دیده می شود ، مورد Beats Studio Bud بسیار شبیه یک کیف بیضی برای شارژ AirPods Pro با مارک “b” در وسط است. هدفون از طراحی بسیار جمع و جوری برخوردار است که هنگام پوشیدن فراتر از گوش است. و دقیقاً مانند قاب مورد ، گوشی ها نیز “b” در وسط دارند.

ردی ریچ دومین فردی است که با هدفون های اعلام نشده دیده می شود. لبرون جیمز در ماه می با استفاده از جوانه های Beats Studio مشاهده شد.

در یک سری عکس های ارسال شده به حساب اینستاگرام ستاره NBA ، به نظر می رسد که جیمز جوانه های منتشر نشده (و هنوز اعلام نشده) Beats Studio را پوشیده است. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می شود ، به نظر می رسد بازیکن بسکتبال با لباس جوانهای جدید استودیو لباس سفید پوشیده است. انتظار می رود این هدفون در رنگ های سیاه و قرمز در دسترس باشد.

طبق گزارش اخیر بلومبرگ ، هدفون ها ممکن است در ماه جاری نسخه چاپی خود را ببینند.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …