iOS و iPadOS 15 به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا اطلاعات حساس را در ابزارهای صفحه قفل پنهان کنند


iOS و iPadOS 15 به توسعه دهندگان برنامه اجازه می دهد تا اطلاعات قفل شده را در ابزارک های صفحه قفل پنهان کنند تا زمانی که قفل دستگاه باز شود.

این تغییر بخشی از ارتقا چارچوب WidgetKit است که سال گذشته برای اولین بار در iOS و iPadOS 14 ارائه شد و به ویژه برای مواردی مانند برنامه های بانکی و بودجه بسیار مفید خواهد بود.

سال گذشته ، اپل ابزارهای آیفون و آیپد را به روز کرد و سرانجام به کاربران این امکان را داد تا آنها را برای دسترسی فوری به اطلاعات مهم در صفحه اصلی خود قرار دهند – همانطور که اندروید سالهاست ارائه می دهد.

در iOS و iPadOS 15 ، ابزارهای iPad همچنین می توانند برای اولین بار در هر نقطه از صفحه اصلی قرار بگیرند. و توسعه دهندگان اکنون توانایی مخفی کردن اطلاعات اسبابک ها را دارند تا زمانی که قفل دستگاه باز شود.

توسعه دهندگان بر اطلاعات ویجت کنترل بیشتری دارند

اگر صفحه را به سمت راست روی صفحه قفل آیفون و آیپد بکشید ، می توانید تمام ابزارهای خود را در نمای امروز مشاهده کنید ، حتی وقتی دستگاه هنوز قفل است. و در iOS و iPadOS 14 ، این ابزارک ها به هیچ وجه ویرایش نمی شوند.

این بدان معنی است که هر کسی می تواند اطلاعات نمایش داده شده توسط ابزارک های شما را مشاهده کند – حتی اگر رمز ورود شما را نداشته باشد. با این حال ، در iOS و iPadOS 15 ، توسعه دهندگان می توانند اطلاعات محرمانه را پنهان کنند تا زمانی که قفل دستگاه شما باز شود.

ابزارهایی مانند مواردی مانند برنامه های بانکی و بودجه بندی ، ردیاب های سلامتی و تناسب اندام ، مدیران وظایف و تقویم و موارد دیگر قادر به پنهان کردن اطلاعات شما هستند بنابراین هیچ کس دیگر نمی تواند آنها را از صفحه قفل مشاهده کند.

این یک پیشرفت خوب است که از آگاهی از حریم خصوصی به درد شما می خورد و نباید سرعت شما را کم کند ، با توجه به اینکه چقدر سریع می توانید قفل دستگاه خود را با استفاده از Face ID یا Touch ID باز کنید.

پیشنهادات گجت

تغییر دیگر برای ابزارها در iOS و iPadOS 15 باعث می شود Smart Stacks بیشتر مفید واقع شود. ویژگی جدیدی به نام Widget Suggestions به صورت خودکار ابزارک های جدید را درصورت وصل شدن در Smart Stacks شما قرار می دهد.

به عنوان مثال ، اگر یک پشته عملکرد هوشمند دارید که شامل تقویم ، یادآوری ها و یادداشت ها است و سپس برنامه جدید عملکرد ردیابی زمان را بارگیری می کنید ، ممکن است این عنصر به طور خودکار روی پشته شما ظاهر شود.

پیشنهادات ابزارها می توانند به کاربران آیفون و آیپد کمک کنند اسباب های جدیدی را کشف کنند که ممکن است در غیر این صورت از دست بدهند و هرگز استفاده نکنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …