iOS 14 قبلاً روی 90٪ آیفون ها نصب شده است

iOS 14.5 در آیفون 12
اخبار اپلقبل از WWDC 2021 ، اپل آخرین داده ها را در مورد میزان پذیرش iOS 14 به اشتراک گذاشت. طبق گفته اپل ، iOS 14 قبلاً در 90 درصد آیفون های فروخته شده در چهار سال گذشته نصب شده است.

سرعت پذیرش iOS 14 از زمان راه اندازی بسیار خارق العاده است. فقط یک هفته پس از انتشار ، میزان پذیرش iOS 14 به 26٪ رسید. آخرین آمار نشان دهنده جهش 4 درصدی از فوریه است ، زمانی که اپل توضیح داد که iOS 14 بر روی 86 درصد از همه آیفون ها و آی پد های عرضه شده در چهار سال گذشته نصب شده است.

iOS 14 درصد از پذیرش ژوئن

طبق گفته اپل ، تنها 2٪ از آیفون های فروخته شده در چهار سال گذشته با iOS 12 یا کمتر کار می کنند. هنگام مقایسه داده ها با تمام آیفون های فروخته شده (از جمله آیفون هایی که زودتر از چهار سال فروخته شده اند) ، iOS 14 تقریباً روی 85٪ دستگاه ها قابل اجرا است.

اپل iOS 14.5 را با شفافیت طولانی مدت ردیابی برنامه در هفته آخر آوریل منتشر کرد ، که ممکن است به اپل کمک کند فاصله 4٪ را برطرف کند. در کنار آنها ، ویژگی هایی مانند ویجت های صفحه اصلی ، کتابخانه برنامه ها و چندین ویژگی حریم خصوصی دیگر به iOS 14 کمک کرده است که به چنین میزان استقبال بالایی دست یابد.

این داده ها در آستانه رویداد طولانی مدت اپل در انتظار WWDC 2021 است. انتظار می رود اپل به روزرسانی های عمده سیستم عامل های خود از جمله iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS 12 را اعلام کند. همراه با نسخه های جدید نرم افزار ، همچنین انتظار می رود که اپل اعلام کند 14 اینچ و 16 اینچی MacBook Pro با پیشرفت پردازنده M1X.

همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل اولین هدست ترکیبی واقعیت خود را در این مراسم اعلام خواهد کرد. انتظارات شما از WWDC 2021 چیست؟ آیا قبلاً iOS 14 را روی آیفون خود نصب کرده اید؟ آیا منتظر عرضه iOS 15 هستید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

[Via Apple]خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …