iOS 15 به شما امکان می دهد برای خریدهای درون برنامه ای بازپرداخت کنید

اخبار اپلدرخواست بازپرداخت برای خرید درون برنامه ای در فروشگاه اپل شامل برداشت بلیط با استفاده از صفحه گزارش مشکل در وب سایت اپل است. با شروع iOS 15 ، کاربران می توانند مستقیماً برای خریدهای درون برنامه ای درخواست بازپرداخت کنند.

ویژگی جدید تقاضای بازپرداخت برای خریدهای درون برنامه ای را برای کاربران آسان می کند. اپل یک StoreKit API جدید معرفی کرده است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد گزینه “درخواست بازپرداخت” را به برنامه های خود اضافه کنند. پس از انتخاب ، لیستی از خریدهای درون برنامه ای که برای برنامه های خاص انجام شده است به کاربران ارائه می شود. سپس کاربران می توانند خرید را انتخاب کرده و بر روی دکمه درخواست بازپرداخت کلیک کنند. پس از درخواست بازپرداخت ، در 48 ساعت آینده کاربران از طریق ایمیل از اپل دریافت می کنند. علاوه بر این ، ایمیل کاربران را با وضعیت بازپرداخت آنها به روز می کند و در صورت لزوم ، توضیحاتی ارائه می دهد.

مشتریان هنوز هم می توانند به صفحه گزارش مشکل اپل مراجعه کنند. در اینجا آنها می توانند وضعیت درخواست خود را بررسی کنند. اما به نظر می رسد که فقط برای خریدهای درون برنامه ای مستقیماً در برنامه می توانید بازپرداخت کنید.

برداشت ما

دریافت بازپرداخت از App Store با توجه به اینکه تحت پوشش سیاست بازپرداخت است کاملاً آسان است. با این حال ، شماره گیری درخواست بازپرداخت شامل پرش از چند منو است. این روش برای یک کاربر متوسط ​​کاملاً پیچیده بود. با شروع iOS 15 ، کاربران می توانند مستقیماً در برنامه درخواست بازپرداخت کنند.

اپل در معرفی گزینه بازیابی بسیار دقیق است. در اوایل این هفته ، اپل iOS 15 را در WWDC 2021 اعلام کرد. آخرین به روزرسانی iOS دارای ویژگی های جدیدی مانند Live Text ، FaceTime Portrait Mode ، AR Walking Directions و سایر موارد است.

[via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …