iOS 15 پیشرفت ، اطلاعیه ها و موارد دیگر FaceTime خوش آمدید را ارائه می دهد

اخبار اپل


iOS 15 به تازگی از شایعات به واقعیت رسیده است. اپل در حال معرفی ویژگی های مهم جدید در FaceTime ، پیام ها ، اعلان ها و موارد دیگر است.

با این حال ، برخی از ویژگی هایی که مردم امیدوار بودند ، مخفف اختصاری را ایجاد نمی کند ، مانند ابزارهای تعاملی.

iOS 15 روز دوشنبه در WWDC 2021 رونمایی شد.

تماس های ویدئویی طبیعی تر FaceTime

با همه گیر شدن بیماری مردم مجبور به تعامل از طریق تماس های ویدیویی ، اپل به روزرسانی های قابل توجهی را برای FaceTime ارائه داده است. این شامل اجازه دادن به کاربران ویندوز و Android برای مکالمه می شود. آنها برنامه های خاصی دریافت نخواهند کرد ، اما از یک رابط وب با رمزگذاری انتها به انتها استفاده می کنند. این ویژگی FaceTime Links نام دارد.

پشتیبانی جدید از Spatial Audio برای ایجاد صدا از شرکت کنندگان مختلف در مکالمه FaceTime از جهات مختلف طراحی شده است. و ویژگی جدید جداسازی صدا ، سر و صدای پس زمینه را مسدود می کند تا شنیدن آن برای مردم آسان تر شود. و حالت عمودی می تواند زمینه را برای تمرکز بر روی شما تاری کند.

یکی دیگر از ویژگی های الهام گرفته از همه گیری ، SharePlay است. با این کار کاربران می توانند از موسیقی ، فیلم ، نمایش تلویزیونی و موارد دیگر در کنار هم لذت ببرند. در حین مکالمه همانطور که در WWDC نشان داده شده است ، یک گروه می تواند یک نمایش تلویزیونی یا فیلم را با هم در FaceTime تماشا کند. این یک API باز است و نه تنها از Apple TV + بلکه از دیزنی + ، هولو ، پارامونت + و سایر سرویس های پخش جریانی پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، iOS 15 با نمای ساده شبکه ارائه می شود ، ویژگی ای که اغلب درخواست می شود.

کنترل های جدید اعلان

با iOS 14 ، گفتن اینکه آیفون در حال رانندگی هستید اعلان های ورودی را محدود می کند. نسخه جدید این مورد را به خواب ، کار و غیره گسترش می دهد. اپل این را “تمرکز” می نامد و هدف این است که اجازه دهد حلقه ها کار کنند ، صحبت کنند ، ورزش کنند ، بخوابند … هر چیزی ، بدون وقفه.

وضعیت را می توان از صفحه قفل آیفون تنظیم کرد و به کاربران اجازه می دهد تا افراد و برنامه هایی را که می توانند اعلان ارسال کنند انتخاب کنند. برای هر حالت فوکوس حتی یک صفحه قفل ویژه نیز وجود دارد.

متن زنده

iOS 15 به کاربران امکان می دهد متن را به راحتی از روی تصاویر استخراج کنند. همانطور که کریگ فدریگی ، رئیس نرم افزار اپل در WWDC 2021 نشان داد ، یک کاربر آیفون می تواند روی تخته سفید عکس بگیرد و سپس سریع متن را از روی تصویر کپی کند. سپس می تواند به عنوان مثال در یک ایمیل قرار گیرد.

متن زنده همچنین با تصاویر موجود کار می کند. حتی آنهایی که آنلاین هستند.

پیشرفت در ارتباطات

برنامه Messages با “پشته” تصاویر مشترک به روز شده است.

و وقتی عکس ، وب سایت ، پادکست و غیره با یک کاربر مشترک هستند ، آنها بعداً در برنامه های مربوطه ظاهر می شوند. به عنوان مثال ، اگر کسی لیست پخش مشترک را دریافت کند ، در بخش “با شما به اشتراک گذاشته شود” در Apple Music ظاهر می شود.

هیچ اشاره ای به نسخه Android پیام ها نشده است.

و بیشتر

در iOS 15 هیچ تغییر اساسی وجود ندارد ، اما اپل بسیاری از برنامه های موجود را بهبود بخشیده است.
عکس: سیب

iOS 15 فصل برای نسخه بتا

انتظار می رود اپل اواخر روز دوشنبه اولین بتا iOS 15 را در دسترس قرار دهد. چند هفته دیگر بتا عمومی منتشر خواهد شد.

اما نسخه کامل این نسخه جدید تا پاییز در دسترس خواهد بود. احتمالاً با اولین آیفون 13 همگام سازی می شود.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …