iPadOS 15 سیستم دست و پاگیر چند وظیفه ای iPad را به روز خواهد کرد

اخبار اپل


سیستم چند وظیفه ای موجود در iPadOS مفید ، اما محدود است. انتظار می رود پیشرفت هایی در iPadOS 15 انجام شود.
عکس: سیب

بر اساس گزارش لحظه آخری که از یک منبع معتبر منتشر شده ، ارتقا software نرم افزار iPad که انتظار می رود روز دوشنبه رونمایی شود ، نحوه کار کاربران با چندین برنامه روی صفحه را بهبود می بخشد. iPadOS 15 همچنین شامل قابلیت های بهبود ابزارک و سایر تغییرات است.

کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل از دوشنبه 7 ژوئن آغاز می شود و انتظار می رود این پیشرفت ها در نرم افزار iPad اعلام شود. علاوه بر این ، مدیر عامل تیم کوک و این شرکت احتمالاً به روزرسانی های سیستم عامل های iOS 15 ، macOS 12 و سایر سیستم های WWDC 2021 را ارائه می دهند.

چند وظیفه ای بهتر در iPadOS 15

تبلت های اپل توانایی نمایش همزمان چندین برنامه را در سال 2015 به دست آوردند. با این وجود ، طبق برنامه بلومبرگ. مارک گورمت ، که جزئیات بیشتری ارائه نداد ، نوشت: iPad یک “سیستم چند وظیفه ای پیشرفته برای مدیریت آسان چندین برنامه همزمان” دریافت خواهد کرد.

IPadOS در حال حاضر به طور همزمان به دو برنامه قابل مشاهده محدود شده است ، با Slide Over به یک سوم اجازه می دهد تا به طور موقت روی آنها قرار گیرد. یک هنرمند مفهومی گزینه چند وظیفه ای جدیدی را پیشنهاد داده است با سه برنامه همزمان.

با این حال ، گزارش Gourmet نشان می دهد که اپل نحوه عملکرد چند وظیفه ای کاربران در iPad را بهبود می بخشد و ویژگی های اضافی را اضافه نمی کند. سیستم فعلی اغلب به دلیل ماهیت غیر شهودی بودن آن مورد انتقاد قرار می گیرد.

انتظار می رود تغییرات بیشتری در iPad ایجاد شود

گجت های IPad در WWDC 2019 معرفی شدند و iPadOS 15 احتمالاً به کاربران امکان می دهد آنها را در هر نقطه از صفحه اصلی قرار دهند. در حال حاضر اپل اسبابک ها را به انتهای سمت چپ iPad محدود می کند. همچنین انتظار می رود که این گجت ها تعاملی تر شوند و به عنوان مثال به کاربر اجازه می دهد پخش موسیقی را شروع و متوقف کند.

علاوه بر این ، کاربران iPad باید از تغییراتی که در iOS 15 وارد می شود بهره مند شوند. گزارش های تأیید نشده به کنترل های جدید هنگام ورود اعلان ها و یک ویژگی حریم خصوصی که اطلاعات جمع آوری شده از برنامه های شخص ثالث را برای کاربران ردیابی می کند ، اشاره دارند.

iPadOS می تواند تغییرات بزرگ دیگری ایجاد کند. اپل قبل از WWDC امسال کار کاملاً غیرمعمولی در زمینه جلوگیری از نشت داشت. هنگام شروع کنفرانس برنامه نویسان ، ساعت 10:00 PST روز دوشنبه درمورد iPadOS 15 چیزهای بیشتری می آموزیم آیا می خواهید افشاگری های اپل را در زمان واقعی مشاهده کنید؟ در اینجا نحوه تماشای یادداشت اصلی WWDC 2021 آورده شده است.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …