‘Legends of Kingdom Rush’ اولین بازی جدید Apple Arcade در چند ماه اخیر است

Legends of Kingdom Rush در تاریخ 11 ژوئن در Apple Arcade آغاز به کار کرد
اخبار اپل


به یک ماجراجویی حماسی بروید Legends of Kingdom Rush از Apple Arcade.
عکس: Ironhide

Legends of Kingdom Rush به تازگی به اولین بازی جدید تبدیل شده است که در اوایل آوریل در Apple Arcade شروع به کار می کند. RPG فانتزی قرون وسطایی برای آیفون و مک در دسترس است.

و برنامه ریزی شده است که بازی های بیشتری در سرویس بازی اشتراکی اپل ظاهر شوند.

خیلی وقته

در تاریخ 2 آوریل ، نزدیک به دوازده بازی اصلی با عنوان Apple Arcade ارائه شد NBA 2K21 Arcade Edition و Star Trek: Legends. علاوه بر این ، این سرویس یک سری آثار کلاسیک اضافه کرد. از آن زمان هفته ها و هفته ها هیچ چیز جدیدی ظاهر نشده است.

اما این جمعه با یک بازی اضافی تغییر کرد. به علاوه فرنزیچ: وقت اضافه قرار است از 18 ژوئن آغاز شود ، که به وضوح نشان می دهد که وقفه های طولانی بدون اضافات در واقع پایان یافته است.

Legends of Kingdom Rush برش در Apple Arcade

طرفداران بازی های نقش آفرینی استراتژیک باید از Ironhide راضی باشند Legends of Kingdom Rush. بازیکنان گروهی از قهرمانان را برای دور پادشاهی و مبارزه با هیولاهایی انتخاب می کنند که بخشی از تهدید فرازمینی هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=2VQCVpKO0Fs

برای iPhone ، iPad ، Mac و Apple TV موجود است. و صفحه های لمسی برای پشتیبانی از بازی و همچنین کنترل کننده های بازی خارجی.

او بازی می کند Legends of Kingdom Rush به اشتراک Apple Arcade با قیمت 4.99 دلار در ماه نیاز دارد. هنوز هم ، این سرویس با نزدیک به 200 بازی ارائه می شود. و خریدهای درون برنامه ای ، تبلیغات یا جعبه های غنیمت پیچیده هرگز وجود نخواهد داشت.

RPG های مشابه در Apple Arcade شامل Oceanhorn: سیاه چال Chronos، فانتزی، و بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …