macOS مونتری به شما امکان می دهد از مک دوم به عنوان نمایشگر خارجی استفاده کنید


macOS مونتری به رایانه های جدیدتر اپل امکان ارسال محتوا به مک دوم از طریق AirPlay را می دهد. همچنین می توانید از عملکرد بازتاب صفحه برای تبدیل یک ماشین یدکی به یک نمایشگر خارجی استفاده کنید.

علاوه بر این ، برخلاف تلویزیون شما ، AirPlay در Monterey به شما امکان می دهد دو دستگاه macOS را با کابل USB متصل کنید ، تاخیر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید و نیاز به شبکه بی سیم را از بین می برید.

AirPlay مدتهاست که جریان بی سیم صوتی و تصویری را از iPhone ، iPad یا Mac به Apple TV بسیار آسان می کند. در سال های اخیر ، این فناوری دامنه خود را به تلویزیون های شخص ثالث گسترش داده است.

بازتاب صفحه را در Mac خود فعال کنید و می توانید به سرعت یک صفحه سازگار با AirPlay را به نمایشگر دوم تبدیل کنید. و در macOS Monterey اکنون می توانید همین کار را با Mac پشتیبان انجام دهید.

macOS Monterey نسخه پشتیبان تهیه Mac را به صفحه دوم تبدیل می کند

در صفحه پیش نمایش macOS Monterey می خوانید: “برای ارسال محتوا به Mac خود از طریق iPhone ، iPad یا حتی Mac دیگر از AirPlay استفاده کنید.” “ویدیوها را مشاهده کنید ، ارائه های اصلی را ویرایش کنید ، و در حالی که در دستگاه دیگر شما در حال پخش است ، در Mac موسیقی گوش دهید.”

“هنگام ارسال محتوا از iPhone یا iPad به Mac خود ، می توانید iPhone یا iPad خود را منعکس کنید یا نمایشگر آن را با استفاده از Mac به عنوان نمایشگر ثانویه برای برنامه هایی که از آن پشتیبانی می کنند مانند Keynote و Photos ، گسترش دهید.”

آنچه در توضیحات اپل ذکر نشده است این است که همچنین می توان نمایش یک Mac را بر روی دیگری منعکس کرد یا گسترش داد ، همانطور که توسط MacRumors. و اگر بدون اتصال Wi-Fi کار می کنید ، می توانید در عوض دو دستگاه را از طریق USB وصل کنید.

استفاده از USB ممکن است ترجیح داده شود ، حتی وقتی شبکه Wi-Fi برای اتصال روانتر و پاسخگوتر در دسترس باشد. با این حال ، از آنجا که AirPlay قبل از انتقال محتوا به دستگاه دوم ، به طور خودکار فشرده می شود ، بعید به نظر می رسد که تأخیر به طور کامل برطرف شود.

شما به یک Mac اخیر نیاز دارید

بنابراین ، AirPlay کاملاً احیاکننده حالت Target Display Mode نیست ، این ویژگی اجازه می دهد مدل های iMac از 2009 تا 2014 به عنوان نمایشگر دوم برای Mac دیگر استفاده شود. اما می تواند برای برخی بسیار مفید باشد. برای استفاده از آن به دو Mac اخیر نیاز دارید.

AirPlay برای Mac در دستگاههای زیر در دسترس خواهد بود:

  • 2018 یا بالاتر MacBook Pro
  • نسخه 2018 یا نسخه بعدی MacBook Air
  • 2019 یا بالاتر iMac
  • 2019 یا بالاتر iMac Pro
  • نسخه 2019 یا نسخه بعدی Mac Pro
  • 2020 یا بالاتر Mac mini

macOS Monterey قرار است اولین بار در پاییز امسال ارائه شود و یک نسخه رایگان برای همه دستگاه های سازگار خواهد بود. توسعه دهندگان می توانند اولین بتا را لمس کنند ، در حالی که بتا عمومی باید بعداً در دسترس باشد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …