macOS مونتری نشانه دیگری از تقسیم قریب الوقوع Mac را به همراه دارد

اخبار اپل


منبع: دانیل بدر / iMore

روز دوشنبه ، 7 ژوئن ، اپل رویداد WWDC امسال را با یک یادداشت کلیدی راه اندازی کرد. iOS 15 ، iPadOS 15 ، watchOS 8 ، tvOS 15 و macOS مونتری را مشاهده کردیم. مصرف آن زیاد است ، اما مورد آخر در این لیست کمی ناراحتم می کند. سطح ناراحتی در سنگ صفرا وجود ندارد. بدون درد به همین ترتیب. اما احساس ناخوشایندتری که هنگام ایجاد صداهایی از معده ایجاد می کنید باعث نگرانی می شود.

احتمالاً خوب خواهد شد اما هر دقیقه می تواند بسیار اشتباه باشد.

دلیل؟ macOS Monterey و لیست ویژگی های آن که در Mac Mac اینتل کار نمی کنند. ما می دانیم که انتقال اپل به سیلیکون مملو از بدنه های API و چارچوب ها و برنامه ها و شاید حتی کاربران باشد – البته از نظر استعاره. اما آیا کل ویژگی ها از بین رفته اند؟ در زمانی که هنوز درصد افرادی که با Intel Mac کار می کنند در مقایسه با کسانی که دارای ماشین های براق و جدید M1 هستند باید بسیار زیاد باشد؟

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر با پرداخت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

افرادی که دارای دستگاه های Intel هستند اکنون باید با این واقعیت کنار بیایند که نمی توانند برنامه های iPhone M1 را که مردم قبلاً از آنها لذت می برند ، اجرا کنند. اکنون macOS نیز هر کاری را که لازم است انجام نمی دهد.

فقط کمی ناراحت کننده به نظر می رسد.

تکه تکه شدن کلمه ای است که اغلب اوقات پرتاب می شود ، غالباً وقتی افرادی که از آیفون عبور می کنند از کاری که افراد اندروید انجام می دهند از حصار نگاه می کنند. ما اغلب در کناری که همیشه چمن سبز است کنار نمی آیم. البته ، توسعه دهندگان باید هر از گاهی از API خداحافظی کنند – اما کاربران نهایی مانند ما معمولاً آن را احساس نمی کنند.

با این حال ، اکنون می توانید وارد فروشگاه Apple شوید و خود را در یک ترشی قرار دهید. از این گذشته ، اپل هنوز دستگاه هایی را به اینتل می فروشد. نه فقط i5 Mac mini. یا iMac 27 اینچی. اپل همچنان Mac Pro را با قیمت شروع 5999 دلار به فروش می رساند. و بروزرسانی بزرگ بعدی نرم افزار آن ، بروزرسانی است که بدون ویژگی های نرم افزاری Mac Mini با قیمت 699 دلار ، آن را رها می کند. به نظر می رسد از برخی جهات … بهینه نیست.

اکنون مطمئن هستم که دلایلی وجود دارد. اپل همیشه دلایل خاص خود را دارد و آنها احتمالاً بسیار خوب هستند و ارتباطی با موتور عصبی درون تراشه M1 دارند. اما هنوز. راهی نبود؟ به هر حال؟ حتی اگر این به معنای حفظ عملکردها به مدت یک یا دو سال باشد؟

فکر نکنم.

به هر حال هر کسی که درست آیا می خواهید هر یک از این مینی های کوچک با مراجعه به مجموعه ما از بهترین معاملات Mac mini که می توانیم پیدا کنیم ، می تواند چند سکه صرفه جویی کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …