macOS Monterey for M1 Mac برنامه های iPhone و iPad را با ویدئوی تمام صفحه ، Apple Pay تقویت می کند

اخبار اپل


یکی از امیدوار کننده ترین ویژگی های macOS Big Sur ، برنامه iPhone و iPad در M1 Mac است. همانطور که انتظار می رفت ، تجربه راه اندازی برنامه های آیفون در Mac متفاوت بود. توسعه دهندگان برای نمایشگرهای کوچکتر برنامه هایی را طراحی می کنند. با این حال ، اپل با macOS Monterey این ویژگی را یک قدم جلوتر می برد. جدیدترین برنامه های macOS آیفون و آیپد یک تجربه تمام صفحه بهتر را ارائه می دهند و از Apple Pay پشتیبانی می کنند.

اپل پیشرفت های بسیاری انجام داده است که به بهبود تجربه برنامه iPhone در macOS Monterey کمک می کند. علاوه بر این ، این شامل اعمال و تغییرات جدیدی است که با هدف بهینه سازی M1 Mac انجام می شود. جالب اینجاست که این شامل بسیاری از ویژگی های جدید در macOS Monterey است. به عبارت دیگر ، ویژگی های جدید فقط در M1 Mac کار می کنند نه در مدل های Intel.

با استفاده از macOS Monterey ما حتی پیشرفت های بیشتری نیز کردیم. Apple Pay اکنون با استفاده از همان API کراس پلت فرم بهبودیافته ای که برای برنامه های Mac Catalyst در macOS Big Sur معرفی کردیم ، برای برنامه های iPad و iPhone در M1 Mac در دسترس است. این بدان معناست که اکنون می توانید پرداختها را در هر بستری که Apple Pay در آن است با استفاده از یک استقرار واحد بپذیرید.

پیش از این ، macOS Big Sur از حالت تمام صفحه برای برنامه های M1 Mac iPhone و iPad پشتیبانی نمی کرد. بیشتر اوقات ، حالت تمام صفحه برنامه ها را با یک پنجره باز می کند ، نه یک صفحه تمام صفحه. اپل برای بهبود تجربه macOS Big Sur 11.3 چندین تغییر ایجاد کرده است و اکنون سرانجام شاهد این تغییرات در macOS Monterey خواهیم بود. برنامه های iPhone یا iPad از پخش فیلم تمام صفحه پشتیبانی می کنند. از دیگر نکات جالب توجه می توان به حرکات trackpad ، پشتیبانی از HDR ، Apple Pay و موارد دیگر اشاره کرد.

ما همچنین فیلمبرداری تمام صفحه را با AVKit حتی بهتر کردیم. AVPlayerView و AVPlayerViewController اکنون می توانند با استفاده از یک پنجره جداگانه به طور خودکار فیلم تمام صفحه را ایجاد کنند. این بدان معناست که حتی برنامه هایی که در غیر این صورت پنجره آنها به وضوح و نسبت ابعاد راه اندازی محدود می شود ، همانطور که برای محتوای ویدیویی مناسب است ، از نمایشگر Mac استفاده کامل می کنند. و در صورت نیاز به کنترل بیشتر بر روی تجربه تمام صفحه ، ما یک API جدید به AVPlayerViewDelegate و AVPlayerViewControllerDelegate اضافه کرده ایم.

علاوه بر این ، AVFoundation با M1 از پخش و پخش HDR در مک پشتیبانی می کند. برنامه شما نیازی به کار خاص فرزندخواندگی در Mac ندارد. سرانجام ، کنترل های AVKit در برنامه های iPad و iPhone همانند سایر برنامه های Mac به نظر می رسد. ما حتی با پشتیبانی از حرکات جدید از پد لمسی Mac کاملاً استفاده می کنیم.

برداشت ما

اپل همچنین اعلام کرده است که برنامه میانبرها را جایگزین برنامه MacOS Automator می کند. پس از این اتفاق ، برنامه هایی که از Sirikit در iPhone و iPad پشتیبانی می کنند ، از آن در macOS نیز پشتیبانی می کنند. متأسفانه ، توسعه دهندگان هنوز تمایلی به کار با برنامه های M1 ندارند و درگیر آن نمی شوند. ما امیدواریم که اپل انگیزه ای برای توسعه دهندگان فراهم کند تا برنامه های خود را به M1 Mac منتقل کنند.

[via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …