Tiny Beats Studio Buds در تاریخ 21 ژوئیه به گوش شما در نزدیکی شما برخورد می کند [Updated]

اخبار اپل


رقیب اپل با AirPods خودش ظاهراً فقط حدود یک ماه دارد.
عکس: 9to5Mac

ظاهرا اپل نمی تواند جلوی جوانه های Beats Studio را بگیرد. عکاسی از افراد مشهور با گوشی های بی سیم هنوز اعلام نشده ادامه دارد و اکنون تاریخ شروع آن منقضی شده است.

آنها هنوز هم برای افراد عادی که می توانند خرید کنند ، وزارت کشور هستند. اما آنها در یک پست دیگر در شبکه اجتماعی توسط یک ورزشکار مشهور ظاهر شدند ، نشان می دهد که به نظر می رسد اپل یک بازی طولانی حساب شده را انجام می دهد وقتی که می آید انتظارات را افزایش دهد.

اما به گفته جان پروسر از صفحه اول Tech. با این حال ، قیمت گذاری ناشناخته مانده است.

الکس مورگان ، فوتبالیست آمریکایی ، جوانه های منتشر نشده Beats Studio را می پوشد

در یک پست جدید در اینستاگرام ، بازیکن فوتبال آمریکایی الکس مورگان از لیگ ملی فوتبال زنان اورلاندو پراید نشان می دهد که او هدفون دارد. این به دنبال پست اخیر LeBron James افسانه NBA است که هدفون های بی سیم جدید Insta را نیز آزار می دهد.

جالب اینجاست که مانند لبرون ، الکس مورگان در مورد هدفون در پست چیزی ذکر نمی کند. در عوض ، پست اینستاگرام کاملا بی ضرر است و فرزندش را با “اولین جفت دختران گاوچرانش” نشان می دهد.

فقط در صورت مشاهده این هدفون در آنجا وجود دارد. این امر با توجه به استانداردهای قرارگیری محصول ، آن را کاملاً ظریف می کند ، گرچه همانطور که در اینجا دیده می شود ، مردم هنوز عکس را می گیرند.

Beats Studio Buds که هنوز اعلام نشده است بیشتر شبیه نسخه AirPods Beats است تا بروزرسانی یکی از محصولات قبلی این شرکت مانند PowerBeats. براساس گزارش ها ، آنها شامل فعال کردن دستیار صوتی “Hey Siri” ، جفت شدن خودکار با دستگاه های اپل و لغو سر و صدا می شوند.

به روز رسانی: با پایان یافتن تاریخ عرضه محصول اپل ، این مقاله توسط Ed Hardy به طور قابل توجهی به روز شد.

از طریق: 9 تا 5 مکمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …