tvOS 15 به شما امکان می دهد با استفاده از Face ID یا Touch ID در iPhone وارد برنامه ها شوید


به لطف امکان استفاده از Face ID یا Touch ID در iPhone یا iPad با tvOS 15 ، ورود به برنامه های Apple TV به زودی بیش از هر زمان دیگری آسان خواهد شد.

ویژگی جدید “ورود با دستگاه Apple” دیگر نیازی به وارد کردن نامهای کاربری و رمزهای عبور با Siri Remote در Apple TV نخواهد داشت و روند ورود به سیستم را به سرعت افزایش می دهد. اما یک صید کوچک وجود دارد.

بسیاری از برنامه های Apple TV برای اولین بار از کاربران استفاده می کنند. برای دسترسی به خدمات پخش جریانی شخص ثالث مانند Netflix و Hulu به یک حساب نیاز دارید. و علامت روند بیش از کمی ظریف است.

وارد کردن آدرس های ایمیل و رمزهای عبور با صفحه کلید روی صفحه نمایش در Apple TV و Siri Remote هرگز سرگرم کننده نیست. اما با tvOS 15 می توانید به جای آن از آیفون یا آیپد خود برای دسترسی نزدیک به آن استفاده کنید.

با iPhone و iPad وارد tvOS 15 شوید

مهندس tvOS ، کالب در ویدئوی جدید جلسه توسعه دهندگان WWDC گفت: “ما می خواهیم همه کسانی که از Apple TV استفاده می کنند بتوانند به سرعت و با کمترین اصطکاک به محتوای خود دسترسی پیدا کنند.”

“این بدان معنی است که روند ورود به برنامه های شما باید روان و بدون درد باشد … در tvOS 15 ما یک ویژگی جدید عالی داریم که ورود به سیستم گذرواژه را برای برنامه های شما آسان تر از همیشه می کند.”

tvOS 15 “ورود دستگاه اپل” را ارائه می دهد. با انتخاب آن اعلانی به آیفون و آیپد (اگر به روزرسانی شده باشند) ارائه می شود ، جایی که می توانید با استفاده از Face ID یا Touch ID به سرعت وارد سیستم شوید.

این البته اگر قبلاً حساب خود را در iPhone و iPad ذخیره کرده باشید. در غیر اینصورت ، باید اطلاعات خود را از ابتدا وارد کنید ، اگرچه سرعت آن از ورود به تلویزیون Apple TV نیز بسیار سریعتر است.

گرفتن؟ توسعه دهندگان باید گزینه ورود به سیستم با دستگاه Apple را در برنامه های tvOS خود پیاده سازی کنند تا به محض به روزرسانی Apple TV شما در هیچ کجا در دسترس نباشد.

tvOS 15 پاییز امسال فرود می آید

قرار است TvOS 15 اولین بار در پاییز امسال همراه با iOS 15 ، iPadOS 15 ، macOS Monterey و watchOS 8 اولین بار به نمایش درآید. این یک بروزرسانی رایگان برای همه دستگاه های سازگار است. توسعه دهندگان ثبت شده می توانند اولین نسخه بتا را اکنون دریافت کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …