WhatsApp حالت اسنپ چت را “بررسی یک بار” تأیید می کند ، نسخه بتا بسیاری از دستگاه های ماه آینده

اخبار اپل


در برابر هرج و مرج در سیاست حفظ حریم خصوصی ، واتس اپ روی تعدادی از ویژگی های سرویس پیام فوری کار می کند. این شرکت تقریباً یک سال است که در حال پشتیبانی از چندین دستگاه است و طبق گزارش جدید توسط WABetaInfo، واتس اپ ممکن است ماه آینده این ویژگی را برای بسیاری از دستگاه ها در نسخه بتا منتشر کند.

در مصاحبه ای با WABetaInfo ، ویل کاتکارت ، مدیرعامل WhatsApp ، برخی از ویژگی های ارائه شده به سرویس پیام فوری طی چند ماه آینده را تأیید کرد.

مشاهده بعد از عکس های از دست رفته

اولین حالت “یک بار بررسی” است. واتس اپ سال گذشته پیام های گمشده منتشر کرد. این ویژگی پس از هفت روز به طور خودکار چت را پاک می کند و اکنون این شرکت در حال توسعه ویژگی Snapchat مانند “یکبار در زندگی” برای برنامه است. همانطور که از نامش پیداست ، یک عکس یا فیلم پس از مشاهده از چت ناپدید می شود.

یکی دیگر از ویژگی های مورد انتظار که WhatsApp روی آن کار می کند پشتیبانی از چندین دستگاه است. طبق گزارش ، ما اولین گزارشات مربوط به این ویژگی را دریافت کردیم که سال گذشته و اکنون به واتس اپ راه پیدا کرده است WABetaInfo، این ویژگی ممکن است ماه آینده به ما راه یابد.

مارک زاکربرگ تأیید کرد که این شرکت در توسعه این ویژگی با مشکل روبرو است. مارک گفت: “همگام سازی تمام پیام ها و محتوای شما یک چالش بزرگ فنی بود.” این شرکت سرانجام موفق شد از مانع خارج شود و انتظار می رود ماه آینده این ویژگی را در به روزرسانی بتا عرضه کند.

“ما در بتا عمومی (طی یکی دو ماه آینده) پشتیبانی از چندین دستگاه را راه اندازی خواهیم کرد تا افراد بتوانند آن را امتحان کنند و به ما بازخورد دهند.”

پشتیبانی از چندین دستگاه WhatsApp یکی از محبوب ترین ویژگی ها است. این ویژگی به کاربران امکان می دهد از هر دستگاهی (حداکثر 4 دستگاه به طور هم زمان) به WhatsApp دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر ، دستگاه اصلی شما برای دسترسی به WhatsApp در دسک تاپ شما باید به اینترنت متصل باشد.

این شرکت همچنین بر روی ویژگی هایی مانند پیش نمایش پیام های صوتی قبل از ارسال ، امکان تغییر سرعت پخش و رمزگذاری بایگانی ابری کار می کند.

[Via WABetaInfo]خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …