Zane Lowe از Apple Music توضیح می دهد که چگونه Spatial Audio موسیقی را متحول می کند

اخبار اپلمن معتقدم آنچه اتفاق خواهد افتاد این است که هنرمندان شروع به شنیدن چیزهایی می کنند که قبلاً نشنیده اند. تصور کنید که بیلی کورگان به مهندس می گوید ، “وقتی من گیتار را در ابتدای Quiet در سال 1993 ساختم ، می خواستم سه و نیم مایل پشت سرت شنیده شود ، و سپس می خواستم 3 دقیقه جلوی صورتت بنشیند ، 2 ثانیه ، درست با شروع طبل های جیمی چمبرلین. “بدیهی است که من اکنون بیلی کورگان نیستم و فقط آن را جبران کردم. اما اگر بتوانم به چگونگی پیشرفت فکر کنم ، تصور کنید که او چه کاری انجام خواهد داد؟”

موسیقی مدرن اغلب با نوآوری همراه است. از ضبط های چند کاناله ، گیتارهای الکتریکی ، میکروفون ها و سینتی سایزرها ، تا پژواک نوار و سمپلرها ، تا MIDI و iPod – بنابراین بسیاری از فناوری ها برای پخش ، ضبط ، ضبط ، میکس و به اشتراک گذاری موسیقی اختراع شده اند. با استفاده از Spatial Audio ، نوازندگان ، مهندسان و تهیه کنندگان این ابزار جدید شگفت انگیز را دارند تا یک تجربه سه بعدی جدید را برای میلیون ها نفر به ارمغان بیاورند. همه چیز با یک ابزار جدید شروع می شود که هنرمندان می توانند با آن آزمایش کنند و سپس شما در نهایت “Sgt.” کلوپ قلبهای تنها Pepper؛ شما در آخر با “صداهای حیوان خانگی” روبرو خواهید شد.

این از طرف هنرمندانی خواهد بود که آن را بپذیرند. سرمایه گذاری از طریق افرادی که از آن استفاده می کنند و از افرادی که آن را دوست دارند مورد نیاز است. هنگامی که من از کودکی شروع به ضرب و شتم کردم ، شما مجبور بودید هزینه زیادی پس انداز کنید تا نمونه بردارید. به راحتی قابل دسترسی نبودند و تعداد کمی از آنها در قفسه وجود داشتند. با Spatial Audio می توانم AirPod هایم را قرار دهم ، بازی را فشار دهم و تجربه فضایی داشته باشم. طرفداران و هنرمندان وسیله ای برای گوش دادن به این موسیقی و ساخت موسیقی از این قبیل دارند اکنون. سپس اوضاع تغییر می کند ، زیرا این نمی تواند تأثیری در مرد جوانی که آنجا نشسته است گوش دهد و می گوید: “من می خواهم موسیقی من خیلی خوب به نظر برسد.”

از این به بعد ، این یک سفر واقعا هیجان انگیز خواهد بود. سرانجام هنرمندان جدیدی پیدا می شوند که در Spatial متولد شدند ، دقیقاً همانطور که من در استریو به دنیا آمدم. در آینده ممکن است هنرمندان حتی فکر ضبط استریو را هم نکنند – زیرا تمام آنچه که تا به حال می دانستند فضایی است. و ایجاد موسیقی فضایی فقط بهبود خواهد یافت. اواخر امسال اپل در حال ساخت ابزارهای جذاب ساخت موسیقی مستقیم در Logic Pro است. به این ترتیب ، هر نوازنده می تواند آهنگ های خود را در Spatial Audio برای Apple Music – چه در استودیو ، در خانه یا هر مکان – ایجاد و ترکیب کند.

البته ، استریو همیشه وجود خواهد داشت – هیچ کس به استریو وارد نمی شود و آن را لغو نمی کند ، همانطور که او مونتاژ را لغو نکرده است. تعداد زیادی ضبط مونو در مجموعه من وجود دارد و به دلیل اینکه برای شنیدن مونو طراحی شده اند ، عالی به نظر می رسند. موسیقی ای که برای شنیدن به صورت استریو طراحی شده است ، مانند همیشه در استریو شگفت انگیز به نظر می رسد. اما اکنون موسیقی به محیط فضایی راه خواهد یافت. این در مورد پایان هر چیز نیست ، بلکه در مورد شروع چیز جدید است.

– Zane Lowe ، Apple Music

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …