آیا می توانید از برنامه Peloton Digital بدون دوچرخه Peloton استفاده کنید؟


بهترین جواب: بله ، برنامه Peloton Digital طوری طراحی شده است که بدون دوچرخه Peloton استفاده شود. تنها چیزی که نیاز دارید عضویت Peloton Digital و تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا مرورگر وب برای تماشای زمان است.

Pelton Digitial چیست؟

Peloton Digital یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام برای تمرینات داخل سالن است. این یک عضویت کاربر به طور گسترده در دسترس است که به مشترکین اجازه می دهد در شرایط مختلف با قیمت 12.99 دلار در ماه به هزاران کلاس تناسب اندام در صورت نیاز دسترسی داشته باشند. دارای بیش از 10 نوع تمرین است و شما این امکان را دارید که با یا بدون تجهیزات در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا مرورگر وب خود تمرین کنید. با iOS ، Android و Fire TV سازگار است. اما برای استفاده از آن نیازی به دستگاه Peloton ندارید.

Peloton Digital در درجه اول برای کسانی ایجاد شد که انجام ندهید صاحب یک Peloton ، Bike + ، tread یا tread + bike باشید. این برنامه به کاربران قدرت ، یوگا ، کاردیو ، مدیتیشن ، دویدن ، فضای باز ، دوچرخه سواری ، کشش ، تحمل کفش دوچرخه ، آج کفش و راه رفتن را ارائه می دهد ، که می تواند در هر زمان و هر مکان بر روی یک دستگاه سازگار انجام شود. بسیاری از کلاس ها به تجهیزات کمی نیاز دارند یا هیچ نیازی ندارند ، در حالی که برخی از آنها مانند دوچرخه سواری ، قدرت یا قدم زدن نیاز به دوچرخه سرپوشیده ، وزنه های آزاد یا تردمیل دارند. هنگامی که یک کلاس را در برنامه انتخاب می کنید ، تمام تجهیزات لازم در جزئیات کلاس لیست می شود.

چگونه از Peloton Digital استفاده می کنید؟

اکثر کلاس های دیجیتال Peloton به تجهیزات کمی مانند تشک تمرینی یا وزنه های رایگان بدون هیچ نیازی نیاز دارند. اگر مشتاق سوار شدن یا دویدن با این برنامه هستید ، ممکن است کلاسهای دوچرخه سواری و دویدن هر دوچرخه ثابت یا تردمیل را دنبال کنید. شما به سادگی معیارهای عملکردی که تجهیزات Peloton ارائه می دهد را دریافت نخواهید کرد ، زیرا تجهیزات شما به وضوح با برنامه همگام نمی شوند.

اگر می خواهید با دوچرخه غیر Peloton از Peloton Digital استفاده کنید ، توصیه می کنیم از یک تبلت مانند iPad Pro در دوچرخه ثابت خود استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که یک پایه خوب دارید که هم با دستگاه شما و هم با موتور ثابت سازگار باشد. هدف در اینجا این است که رایانه لوحی خود را در حین رانندگی ایمن نگه دارید ، در حالی که صفحه نمایش بزرگ خوبی برای دنبال کردن دارید. اگر نمی خواهید آن مسیر را طی کنید ، همیشه می توانید تلویزیون خود را با Peloton Digital راه اندازی کنید.

Peloton All-Access چطور؟

اگر صاحب یک دستگاه Peloton هستید ، هزینه دسترسی ماهانه بالاتری را به میزان 39 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد. ممکن است افزایش چشمگیری به نظر برسد ، اما Peloton Digital یک نمایه کاربر را پوشش می دهد ، در حالی که Peloton All-Access حساب های کل خانواده را پوشش می دهد. دوچرخه ها و محافظ های Peloton مجهز به صفحه نمایش لمسی HD بزرگ هستند که مستقیماً با برنامه هماهنگ می شوند. مزایای استفاده از دوچرخه Peloton یا آج و دسترسی کامل شامل تعامل مستقیم با مربیان و جامعه Peloton و شاخص های عملکرد مفید روی صفحه هنگام حضور در کلاس است.

مهم نیست که چگونه می خواهید سوار شوید ، برای کار با Peloton Digital نیازی به دوچرخه Peloton ندارید. عضویت به کاربر اجازه می دهد تا در هزاران کلاس در صورت درخواست در انواع تنظیمات تمرینی دسترسی داشته باشد. تنها چیزی که نیاز دارید 12.99 دلار است. عضویت ماهانه و تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا مرورگر وب برای تماشای زمان و انجام کار.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …