آیا می خواهید از حیوانات خانگی خود عکسهای پرتره زیبایی بگیرید؟ اپل به شما نشان می دهد که چگونه

اخبار اپل


سگ ، گربه و حتی گاو کثیف با این نکات پرتره عالی به نظر می رسند.
عکس: اپل

جدیدترین ویدئوی “امروز در اپل” به تازگی روی یوتیوب قرار گرفته است و به صاحبان آیفون نشان می دهد که چگونه از حیوانات خانگی خود عکس های خیره کننده بگیرند. این درس حاوی نکاتی از سوفی گامند ، عکاس و فعال حقوق حیوانات است.

فیلم های امروز اپل در اپل به کاربران iPhone و iPad آموزش می دهد که چگونه از جدیدترین ویژگی های دستگاه خود حداکثر استفاده را ببرند. آنها برای الهام بخشیدن به خلاقیت در عکاسی ، هنر ، موسیقی و موارد دیگر طراحی شده اند.

در اوایل این هفته ، عکاس اپل و نیویورک ، مارک کلنون ، به ما یاد داد که چگونه از مردم عکس های پرتره بگیریم. کوپرتینو اکنون با سوفی گمند همکاری می کند تا نکاتی را برای عکاسی پرتره برای حیوانات خانگی برجسته کند.

از حیوانات خانگی خود عکسهای پرتره عالی بگیرید

این ویدئوی ده دقیقه ای به شما نشان می دهد که چگونه می توانید پرتره حیوانات خانگی خود را با رسیدن به سطح آنها افزایش دهید ، با انرژی حیوان خانگی خود هماهنگ شوید و شخصیت او را با کمک لوازم جانبی مختلف آشکار کنید.

همچنین برخی از ویژگی های برنامه دوربین – مانند پوشش روی وب ، قفل فوکوس و زوم – را برجسته می کند که می تواند به شما کمک کند شاهکار کامل را برای حیوانات خانگی ثبت کنید. به این نگاه کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=nI9hCFnM_6Y

این پنجمین جلسه امروز در Apple است که در YouTube موجود است. پیش از این ، شما مجبور بودید برای درس هایی مانند این در رویدادهای فروشگاه Apple شرکت کنید ، اما وقتی همه آنها در طول همه گیری COVID-19 بسته شدند ، اپل جلسات را به صورت آنلاین راه اندازی کرد.

ویدئوهای قبلی به کاربران در ترسیم به عنوان کمک کرده است بادام زمینی با استفاده از iPad و مداد اپل ، با برنامه Clips ویدئوهای چرخه ای ایجاد کنید و در حالت شب آیفون عکس های بهتری بگیرید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …