آیفون 13 در 17 سپتامبر ، AirPods 3 در 30 سپتامبر عرضه می شود

آیفون 13 دستگاه کور آیفون 12s
اخبار اپل


یک نشت جدید ادعا می کند که ممکن است اپل سری آیفون 13 را در 17 سپتامبر و AirPods 3 در 30 سپتامبر عرضه شود. صفحه اصلی فناوری اطلاعات ، که تصویری با تاریخ راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیکی پیدا کرده است.

جزئیات دیگری در مورد این نشت وجود ندارد و در این مرحله بهتر است این شایعه را با کمی نمک بپذیرید.

اپل امسال رویدادی فیزیکی برای معرفی آیفون 13 برگزار نمی کند. در عوض ، بار دیگر میزبان یک رویداد مجازی خواهد بود ، اما برخلاف سال گذشته تاخیر در عرضه آیفون 12 ، سری آیفون 13 در ماه سپتامبر عرضه می شود.

در مورد تاریخ عرضه آیفون 13 صحبت می شود

اپل تمایل دارد رویدادهای معرفی محصول را در روز سه شنبه برگزار کند. در سپتامبر ، سه شنبه در 7 ، 14 ، 21 و 28 سپتامبر اتفاق می افتد. دانیل آیوز ، تحلیلگر Wedbush ، بر اساس بازرسی های زنجیره تامین ، معتقد است که سری آیفون 13 ممکن است در هفته سوم سپتامبر عرضه شود.

بر این اساس ، اپل به احتمال زیاد آیفون 13 را در یک رویداد مجازی در 14 سپتامبر ارائه می دهد و دستگاه ها برای پیش سفارش در 17 سپتامبر ارسال می شوند. پس از آن آیفون های جدیدی که در 24 سپتامبر وارد فروشگاه های خرده فروشی می شوند ، دنبال می شود. به نظر می رسد این محتمل ترین سناریو باشد ، زیرا اپل رویدادهای متعددی را برای معرفی محصولات خود در سال های اخیر بین 8 تا 15 سپتامبر برگزار کرده است.

در مورد تصویر صفحه به اشتراک گذاشته شده توسط IT Home ، وب سایت تجارت الکترونیک ممکن است تاریخ راه اندازی را بر اساس شایعات و نشت ها تعیین کرده باشد. اپل تمایلی به اشتراک گذاری جزئیات مربوط به راه اندازی آینده وب سایت های تجارت الکترونیک یک ماه قبل از راه اندازی ندارد ، بنابراین بعید است تاریخ راه اندازی فوق الذکر بر اساس اطلاعات داخلی باشد.

[Via ITHome]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …