آیفون 13 می تواند از هر کجا از طریق تماس های ماهواره ای و پیام های متنی خدمات ارائه دهد

اخبار اپل


بر اساس گزارشات ، آیفون 13 قادر خواهد بود از ماهواره ها برای تبادل تماس و پیامک استفاده کند.
عکس: Globalstar

بر اساس گزارش تحلیلگر معتبر اپل ، آیفون 13 ارتباطی دو طرفه با ماهواره هایی در مدار پایین زمین ارائه می دهد. در صورت صحت پیش بینی ، برقراری تماس تلفنی و تبادل پیامک از طریق ماهواره با گوشی بعدی اپل امکان پذیر است.

نشت از مینگ چی کو از TF International Securities در یادداشت تحقیقی دریافت شده از فرقه مکبه کو گفت: “ما پیش بینی می کنیم که مشخصات سخت افزاری آیفون 13 از ارتباطات ماهواره ای در مدار زمین پایین (LEO) پشتیبانی کند.” “اگر اپل ویژگی های نرم افزاری مناسب را فعال کند ، کاربران آیفون 13 می توانند تماس بگیرند و پیام های ماهواره ای ارسال کنند در صورتی که در محدوده 4G / 5G نیستند.”

پیش بینی دسترسی کامل به اینترنت ذکر نشده است. فقط تماس و پیامک. با این وجود ، چنین ویژگی هنگام سفر در مناطق دور افتاده مفید خواهد بود. و او می تواند در مواقع ضروری نجات دهنده باشد.

اگر صحت داشته باشد ، ارتباطات ماهواره ای داخلی چیزی است که هیچ تلفن اصلی اندرویدی نمی تواند تا سال 2022 با آن مقایسه کند.

iPhone 13 + Qualcomm + Globalstar = ارتباط ماهواره ای

به گفته Kuo ، تلفن بعدی اپل شامل تراشه اصلی Qualcomm X60 خواهد بود. این به او امکان می دهد با ماهواره ها ارتباط برقرار کند.

البته ارائه دهنده ماهواره نیز مورد نیاز خواهد بود. این تحلیلگر می گوید: “ما معتقدیم ارائه دهنده خدمات ارتباطات ماهواره ای LEO ، که به احتمال زیاد از نظر فناوری و طیف وسیعی از خدمات با اپل همکاری می کند ، Globalstar است.”

بدیهی است که دسترسی رایگان نخواهد بود. اما کو پیش بینی می کند که شرکت های تولید کننده سلول های زمینی با Globalstar توافقاتی را برای تقسیم درآمد مشترکان منعقد می کنند.

اگر تحلیلگر TF International Securities حق داشته باشد ، احتمالاً در ماه سپتامبر به این موضوع پی خواهیم برد. سپس انتظار می رود اپل آیفون 13 را معرفی کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …