آیفون 13 می تواند بدون اتصال تلفن همراه تماس برقرار کرده و پیام ارسال کند

مفهوم آیفون 13
اخبار اپلمینگ چی کو تحلیلگر اپل ادعا می کند که اپل از ارتباطات ماهواره ای مدار پایین زمین (LEO) در سری آیفون 13 پشتیبانی می کند. این به آیفون های آینده اجازه می دهد حتی زمانی که به شبکه تلفن همراه متصل نیستند تماس برقرار کنند و پیام ارسال کنند.

در حال حاضر هیچ گوشی هوشمندی در بازار وجود ندارد که اتصال LEO را ارائه دهد و بتواند بدون اتصال به شبکه تلفن همراه تماس برقرار کرده و پیام ارسال کند.

کو می گوید که اپل سخت افزارهای لازم را برای پشتیبانی از ارتباطات ماهواره ای LEO در سری آیفون 13 شامل می شود. این به شرکت بستگی دارد که آیا ویژگی های نرم افزار مربوطه را اجازه می دهد یا خیر. از نظر سخت افزاری ، اپل برای دستیابی به این هدف از نسخه سفارشی از باند پایه Qualcomm Snapdragon X60 استفاده می کند.

سایر تولیدکنندگان اندروید برای اندروید منتظر می مانند تا در سال 2022 مدل Qualcomm Snapdragon X65 برای استفاده از این فناوری در بازار ظاهر شود. کوالکام با Globalstar همکاری می کند تا پشتیبانی از نوار n53 را مستقیماً در مودم Snapdragon x65 خود ادغام کند.

کوالکام از نزدیک با Globalstar همکاری می کند و اپل می تواند از این مشارکت برای ایجاد اتصال ماهواره ای برای کاربران iPhone 13 استفاده کند. تحلیلگر معتقد است که “ساده ترین سناریو این است که اگر اپراتور کاربر قبلاً به Globalstar متصل شده باشد ، می تواند مستقیماً از خدمات ارتباطی ماهواره ای Globalstar در شبکه اصلی استفاده کند. آیفون 13 از طریق سرویس اپراتور.

کو حتی پیشنهاد می کند که اپل در آینده از اتصال LEO برای هدفون های AR خود ، Apple Car و سایر محصولات اینترنت اشیا استفاده کند. این شرکت اتصال LEO را به سری آیفون 13 به عنوان گامی در جهت ایجاد تجربه های نوآورانه کاربران اضافه می کند.

شایعات حاکی از آن است که اپل سری آیفون 13 را در یک رویداد مجازی در 14 سپتامبر ارائه می کند و سپس دستگاه ها در 17 سپتامبر پیش خرید می شوند. مارک گورمن از بلومبرگ هفته گذشته در گزارشی به جزئیات همه تغییرات آیفون های جدید پرداخت.

[Via AppleInsider]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …