اخبار اپل درآمد ناشران را کمتر کاهش می دهد

اخبار اپل


هزینه ناشران برای شرکت در اخبار اپل کمی کمتر خواهد بود.
عکس: اپل

یک برنامه وابسته جدید به Apple News به اخبار مشترک اجازه می دهد تا محتوای خود را در اختیار برنامه Apple News قرار دهند ، در حالی که کمتر از سهم معمول درآمد از مشتریان پرداخت می شود. شرکت هایی که مشارکت را انتخاب می کنند باید 15 درصد هزینه اشتراک را در سال اول به اپل بپردازند – نصف مبلغ معمول.

ظاهراً این اقدام در پاسخ به شکایات نشریات اصلی در مورد اخراج اپل انجام شده است.

همچنین ، NPP هیچ سهمی از درآمدهای تبلیغاتی ناشی از مقالات ندارد.

اپل می گوید: “برنامه شرکای خبری با هدف حمایت از اخبار و اطلاعات معتبر بسیاری از ناشران معتبر جهان در حالی که از ثبات مالی ناشران پشتیبانی می کند ، اطمینان حاصل می کند.”

الزامات برنامه وابسته به Apple News

شرکت در برنامه جدید مستلزم ارسال محتوا در قالب Apple News است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که خواندن مقالات در iPhone ، Mac و iPad آسان باشد.

یکی دیگر از الزامات ، حفظ کانال “پایدار” Apple News در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا و کانادا است. و مقالات باید “محتوای خبری اصلی و حرفه ای” باشند.

پست ها باید دارای یک برنامه در App Store باشند ، جایی که کاربران می توانند اشتراک های تمدید خودکار را از طریق سیستم خرید درون برنامه ای در برنامه Apple خریداری کنند.

مزیت تولیدکنندگان محتوا وابسته به News این است که حجم اپل کاهش می یابد. تولید کننده آیفون معمولاً در سال اول 30 fees هزینه اشتراک و سپس 15 of هزینه اشتراک را دریافت می کند. NPP از ابتدا دارای 15 درصد نرخ خواهد بود.

ناشران می توانند برای برنامه وابسته به اخبار که از امروز آغاز می شود ، درخواست دهند.

دافعه ناشران

در سال 2020 ، چندین رسانه مهم در مورد میزان کمیسیون در فروشگاه App Apple شکایت کردند. مرجع تجاری که نمایندگی می کند نیویورک تایمز،، واشنگتن پست،، WSJ و ناشران دیگر با ارسال نامه ای به تیم کوک شرایط بهتر را درخواست کردند.

به طور دقیق تر ، آنچه آنها می خواستند این بود که اپل 15 درصد را به دست آورد. روشن است که آنها خواسته خود را برآورده کرده اند.

منبع: اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …