ارتباطات ماهواره ای آیفون فقط می تواند برای موارد اضطراری جدی باشد

اخبار اپل


در هیچ چیزی گیر نکرده اید؟ یک روز ، ممکن است iPhone شما بتواند برای کمک تماس بگیرد ، حتی اگر نتوانید سیگنال تلفن همراه دریافت کنید.
عکس: فرقه Mac / Max Pixel

دومین منبع معتبر برای اطلاعات داخلی اپل می گوید که آیفون های آینده قادر خواهند بود با ماهواره ها ارتباط برقرار کنند ، پیامک ارسال کنند و احتمالاً تماس تلفنی برقرار کنند. اما جزئیات فاش شده جدید نشان می دهد که این ویژگی محدودتر از آن چیزی است که برخی تصور می کردند.

این هنوز یک پیشرفت مهم برای اپل خواهد بود. گفته می شود که این شرکت حتی در حال بررسی پرتاب ماهواره های خود است.

اخبار مبنی بر اینکه آیفون 13 قادر به تبادل پیام و تماس تلفنی با ماهواره هایی در مدار پایین زمین است ، برای اولین بار از تحلیلگر محترم مینگ چی کو در آخر هفته منتشر شد. و در روز دوشنبه ، مارک گورمت از بلومبرگ گزارش را ارسال کنید اما او همچنین گفت که این فقط برای موارد اضطراری جدی است.

هر دوی آنها موافقند که آیفون 2021 احتمالاً دارای سخت افزار مورد نیاز برای تبادل سیگنال های دو طرفه با ماهواره ها خواهد بود ، اما ممکن است اپل از طریق نرم افزار اجازه ندهد.

ارتباط ماهواره ای آیفون فقط برای موارد اضطراری واقعی

امکان برقراری ارتباط از طریق ماهواره به کاربران آی فون اجازه می دهد در صورت خارج از محدوده شبکه های تلفن همراه 4G / 5G در ارتباط باشند.

گزارش شده است که سرویس اپل برای چت معمولی نخواهد بود. کاربران فقط می توانند از آن برای ارسال پیام های متنی به افرادی که در دستگاهشان به عنوان مخاطب اضطراری ذکر شده است ، استفاده کنند. Gourmet می گوید: “ابزار ارسال پیام های متنی از طریق ماهواره با نام رمز Stewie در Apple ، پیام ها را به طول های کوتاه تر محدود می کند.” “پیامها به طور خودکار به عنوان مخاطب اضطراری به تلفن منتقل می شوند ، حتی اگر تنظیم” مزاحم نشوید “روشن باشد.

همچنین می تواند برای اتصال به خدمات اضطراری و ارائه مکان و سابقه پزشکی در صورت ذخیره بر روی iPhone استفاده شود.

اپل همچنین در حال بررسی سیستم گزارش بلایای طبیعی مانند سقوط هواپیماهای ماهواره ای است.

این بلومبرگ گزارش می گوید نرم افزار اضطراری ماهواره ای بعید است قبل از سال 2022 آماده شود. و همیشه این امکان وجود دارد که اپل بدون اعلام آن پروژه را تعطیل کند. یا شرکت می تواند همه چیز را وارد کند. گورمن می گوید: “به عنوان بخشی از تلاش های گسترده تر خود ، اپل حتی در حال استقرار ماهواره های خود است ، اما این ویژگی به احتمال زیاد به شبکه های موجود متکی است.”مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …