استرالیا ممکن است مقررات جدیدی را در مورد Apple Pay و سایر خدمات پرداخت دیجیتال تصویب کند

اخبار اپل


استرالیا ممکن است مقررات مربوط به خدمات پرداخت دیجیتالی مانند اپل و گوگل را تشدید کند. گزارش جدیدی در این مورد در استرالیا تنظیم شده است ، که خزانه دار جاش فریدنبرگ “با دقت” آن را بررسی خواهد کرد.

دولت استرالیا در حال حاضر Apple Pay ، Google Pay و WeChat Pay را سیستم های پرداخت نمی داند ، بنابراین آنها مشمول مقررات موجود آن نمی شوند. با رعایت مفاد به روز شده ، این ممکن است تغییر کند ، که می تواند این خدمات پرداخت را تحت کنترل بیشتری قرار دهد.

جاش فریدنبرگ در مقاله ای که در استرالیا فایننشال ریویو منتشر شد ، گفت: “در نهایت ، اگر ما هیچ کاری برای اصلاح چارچوب فعلی انجام ندهیم ، فقط سیلیکون ولی آینده سیستم پرداخت ما را که بخش مهمی از زیرساخت های اقتصادی ما است تعیین می کند.”

گزارش استرالیا توصیه می کند که به دولت استرالیا اختیار داده شود که شرکت های فنی دارای خدمات پرداخت را تعیین کند و به عنوان ارائه دهندگان پرداخت مشخص شوند. او همچنین توصیه می کند که دولت و صنعت استرالیا برای توسعه استراتژی سیستم پرداخت و توسعه یک چارچوب مجوز مجتمع همکاری کنند.

RBA (بانک ذخیره استرالیا) در حال تصمیم گیری است که چه کسی می تواند به عنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت تعیین شود. RBA در سال 2019 اعلام کرد که پرداخت ها از طریق پرتفوی دیجیتال از 2 درصد در سال 2016 به 8 درصد در سال 2019 افزایش یافته است.

بانک استرالیا و دیگران س questionsالاتی در مورد رشد سبد سهام دیجیتال و “نگرانی های مربوط به رقابت” مطرح کرده اند. آنها بارها از نهادهای نظارتی استرالیا خواسته اند تا به این مسائل و میزان ایمنی آنها برای مصرف کنندگان رسیدگی کنند.

هنگامی که اپل Apple Pay را راه اندازی کرد ، بانک های بزرگ استرالیایی با پذیرش آن مخالفت کردند. بانک ها می خواستند برای دسترسی به NFC و Apple Pay برای iPhone با Apple مذاکره کنند. اما این اقدام توسط کمیسیون رقابت و مصرف کنندگان استرالیا رد شد.

از سوی دیگر ، اپل مدت هاست در استرالیا به دلیل عدم دسترسی NFC به گوشی های آیفون برای برنامه های شخص ثالث مورد بررسی قرار گرفته است ، زیرا این رقابت را خفه می کند.

[Via Reuters]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …