اشتراک Spotify Premium Podcast در حال حاضر برای همه سازندگان ایالات متحده در دسترس است

اخبار اپلSpotify آزمایش خدمات پادکست ممتاز را در آوریل امسال آغاز کرد. در همین حال ، اپل یک سرویس Premium Podcast را اعلام کرده است که در آن سازندگان می توانند هزینه اشتراک را مستقیماً از کاربران دریافت کنند. در حال حاضر Spotify دسترسی به اشتراک های پادکست را به همه سازندگان ایالات متحده ارائه می دهد. با استفاده از ابزار پیوست Spotify ، سازندگان محتوای انتخاب شده را فقط برای مشترکان علامت گذاری می کنند.

غول موسیقی جریان می گوید من در مرحله آزمایش چیزی یا دو چیز یاد گرفتم. Spotify با توجه به بازخورد ، قیمت و عملکرد را تغییر داده است. پیش از این ، سازندگان می توانستند بین 2.99 دلار ، 4.99 دلار یا 7.99 دلار یکی را انتخاب کنند. با این حال ، Spotify متوجه شده است که سازندگان انعطاف پذیری بیشتری می خواهند و بنابراین 20 امتیاز قیمت را از 0.49 دلار تا 150 دلار ارائه می دهند.

در آینده ، Spotify نقاط قیمت قبلی 0.99 دلار ، 4.99 دلار و 9.99 دلار را برجسته می کند. در همین حال ، 17 نقطه قیمت باقی مانده در زیر ذکر شده است. به احتمال زیاد شنوندگان سایر برنامه های پادکست را ترجیح می دهند. به همین دلیل ، Spotify یک خوراک RSS فقط برای مشترکان اضافه کرد ، که می تواند در سایر برنامه های پادکست استفاده شود. علاوه بر این ، Spotify به سازندگان امکان می دهد لیستی از آدرس های قرارداد مشترکان خود را بارگیری کنند. این ویژگی به گونه ای طراحی شده است که به سازندگان کمک می کند تا با مخاطب ارتباط برقرار کنند و در ارتباط باشند. مهمتر از همه ، سازندگان در یک پلت فرم قفل نشده اند.

سازندگان معمولاً مراقب هستند که محتوای خود را در هر پلتفرمی قرار دهند. آنها در صورت ممنوعیت یا ممنوعیت استفاده از پلتفرم می ترسند مخاطبان خود را از دست بدهند. Spotify به سازندگان اجازه می دهد تا پایگاه داده های سرویس گیرنده را بارگیری کنند ، که اطمینان بخش است زیرا آنها می توانند مستقیماً با شنوندگان خود ارتباط برقرار کنند. Spotify اشتراک پادکست ممتاز را به امور مالی سازندگان گسترش می دهد.

جالب است که ببینیم پادکست برتر Spotify چقدر خوب عمل می کند ، به ویژه از زمانی که اشتراک پادکست اپل به طور ناهموار شروع شد.

[via Spotify]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
این یک کلاس استاد کپی رایتینگ است که نمی توانید آن را حذف کنید

آیا نیاز به تقویت مهارت های نوشتاری خود دارید؟ چه بخواهید یک کپی‌رایتر تمام‌وقت شوید، وب‌سایت و مطالب بازاریابی خود را تقویت کنید، یا صرفاً ایمیل‌های بهتری بسازید، مجموعه کامل کلاس کارشناسی ارشد کپی‌نویسی دیجیتال 2022 ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. این 17 ساعت آموزش ارائه …

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …