افسانه تاریک “تغییر” برای بزرگسالان به Apple TV + خزیده است

اخبار اپل


رمان متغیر با سری ترسناک Apple TV +سازگار می شود.
عکس: یک جهان

سریال های ترسناک Apple TV + در حال رشد است و اکنون که سرویس پخش جریان دارد متغیربه لاکیت استنفیلد در داستان پدر ، ازدواج ، هیولاهای افسانه ای و نژادپرستی شرکت خواهد کرد.

متغیر داستان زمان ماست

اپل می گوید متغیر برای بزرگسالان یک افسانه است یک داستان ترسناک ، یک داستان پدر و مادر و یک ادیسه خطرناک در نیویورک که شما از وجود آن خبر نداشتید.

این سریال برگرفته از رمانی است که توسط ویکتور لاوال تحسین شده است. او یک لیست بلند از جوایز از جمله جایزه کتاب آمریکایی ، جایزه لوکوس برای بهترین رمان ترسناک ، جایزه فانتزی بریتانیا برای بهترین رمان ترسناک و جایزه فانتزی جهانی برای بهترین رمان را از آن خود کرده است.

اقتباس توسط کلی مارسل نوشته شده است (ظالمانه،، سم،، ونوم: بگذار قتل عام شود) ، که همچنین به عنوان نمایش دهنده عمل می کند.

لاکیت استنفیلد ، که رهبری را بر عهده دارد متغیر، نامزد اسکار برای یهودا و مسیح سیاهبه او همچنین در ظاهر شد چاقو بیرون و در سریال کمدی درام FX بازی کرد آتلانتا از سال 2016

زمان پخش این سریال ترسناک از Apple TV +مشخص نیست.

وحشت بیشتر در Apple TV +

سرویس پخش اپل هنوز نسبتاً جدید است ، اما در حال حاضر برنامه های زیادی برای ارائه طرفداران ترس وجود دارد. بیشتر از همه وجود دارد داستان لیزی توسط استاد ترسناک استفان کینگ و به M. Knight Shamalan خدمتگزار در فصل دوم شوم خود است یکی دیگر از گزینه های خنک کننده است تماس می گیردکه اخیراً برنده جایزه امی شده است.

اما همه چیز ترسناک نیست. Apple TV + دارای کمدی ، درام جنایی ، علمی تخیلی و مستند است. تماشای یکی از آنها نیاز به هزینه اشتراک 4.99 دلار در ماه دارد.

منبع: اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …