اپل از لایحه کره جنوبی انتقاد کرده است ، که به توسعه دهنده اجازه می دهد از پرداخت ها در برنامه های شخص ثالث استفاده کند

فروشگاه برنامه iPhone
اخبار اپلدر گذشته اخیر ، اپل از این واقعیت استفاده کرده است که توسعه دهندگان را مجبور می کند گزینه های پرداخت خود را اعمال کنند. سال گذشته ، Fortnite سیستم پرداخت خود را یکپارچه کرد تا توسط App Store ممنوع شود. کره جنوبی در حال تصویب اصلاح قانون تجارت مخابراتی خود است. این اصلاحیه اپل و گوگل را مجبور می کند گزینه های پرداخت شخص ثالث را به فروشگاه برنامه خود اضافه کنند. انتظار می رود که تنظیم کننده تصمیم نهایی را در 25 آگوست اعلام کند. اپل ابراز نگرانی کرده است که چگونه اصلاحیه جدید بر حفاظت از حریم خصوصی در App Store تأثیر می گذارد.

رای گیری نهایی فردا برنامه ریزی شده است و احتمالاً اصلاحیه مورد پذیرش قرار می گیرد. این اصلاحیه که “قانون ضد گوگل” نامیده می شود ، باید توسط کمیته قانونگذاری و قضایی پارلمان به تصویب برسد.

کره جنوبی به احتمال زیاد مانع از آن می شود که گوگل و اپل از توسعه دهندگان نرم افزار برای استفاده از سیستم های پرداخت خود استفاده کنند و به طور م themثر آنها را از پرداخت کمیسیون برای خریدهای درون برنامه ای منع کند ، این اولین محدودیت برای غول های فناوری در اقتصاد بزرگ است.

اپل بیانیه ای صادر کرد و گفت: این لایحه “مصرف کنندگان را که کالاهای دیجیتالی را از منابع دیگر خریداری می کنند در معرض تقلب قرار می دهد ، حفاظت از حریم خصوصی آنها را تضعیف می کند و مدیریت خرید آنها را دشوارتر می کند”. اپل تأکید می کند که “اعتماد مصرف کننده به خریدهای فروشگاه App در نتیجه این پیشنهاد کاهش می یابد.” علاوه بر این ، شرکت می افزاید که چگونه می تواند سود توسعه دهندگان را کاهش دهد.

ادعای ما

کره جنوبی تنها کشوری نیست که در حال بررسی سیاست های اپ استور اپل است. سال گذشته ، اتحادیه اروپا قانون بازارهای دیجیتال را پیشنهاد کرد که می تواند کمیسیون های فروشگاه را متوقف کند. هم اپل و هم گوگل اعلام کرده اند که با اولین درآمد 1 میلیون دلاری ، هزینه های App Store را تا 15 درصد کاهش می دهند. لایحه مشابهی در گرجستان ارائه شد. با این حال ، اپل ادعا می کند که این لایحه را با کمک لابی فشرده از بین برده است.

[via Reuters]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …