اپل با تغییرات در فروشگاه App موافقت می کند تا پرونده توسعه دهندگان حل شود


این شرکت پنجشنبه اعلام کرد که اپل چندین تغییر در سیاست های خود در App Store برای حل و فصل شکایت از طرف توسعه دهندگان اعمال می کند. کوپرتینو همچنین 100 میلیون دلار برای ایجاد “صندوق” برای سازندگان برنامه های کوچک سرفه می کند.

به عنوان بخشی از این قرارداد ، اپل به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا مشتریان را در مورد روش های پرداخت جایگزین خارج از برنامه های iOS خود مطلع کنند. اما آنها نمی توانند این روش های پرداخت را در خود برنامه ها ذکر کنند.

تغییرات در App Store زمانی اتفاق می افتد که اپل و سایر غول های فناوری با نظارت بین المللی توسط تنظیم کننده های ضد تراست که می خواهند نفوذ عظیم شرکت ها را مدیریت کنند مواجه شوند.

شکایت گروهی گروهی از توسعه دهندگان در ژوئن سال 2019 ، این شرکت را متهم کرد که از انحصار خود در App Store برای اعمال کمیسیون “کشتن-کشتن” استفاده می کند. تمرکز بر تخفیف 30 درصدی است که اپل از فروش اپ استور در آن زمان گرفته بود. از آن زمان ، اپل برنامه مشاغل کوچک را معرفی کرد که مشارکت این شرکت را تنها 15 درصد از درآمد برنامه های توسعه دهندگان کوچک کاهش می دهد.

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی روز پنجشنبه تأیید کرد که بعداً به عنوان بخشی از توافق ، تغییرات بیشتری در App Store اعمال خواهد شد. این تغییرات تلاشی است برای اطمینان خاطر سازندگان برنامه و بازی که از سیاست های اپل عصبانی هستند. با این حال ، بسیاری احتمالاً استدلال خواهند کرد که تغییرات اعلام شده توسط اپل به اندازه کافی پیش نمی رود.

اپل تغییرات در فروشگاه App را تأیید کرد

“پس از یک گفتگوی سازنده بین اپل و شاکیان در مورد توسعه دهندگان ، کامرون و همکاران. علیه اپل وارز اپل در بیانیه ای اعلام کرد که به توافق رسیده اند که هفت اولویت کلیدی مشترک اپل و توسعه دهندگان کوچک را مشخص می کند.

هفت اولویت شامل حفظ برنامه مشاغل کوچک در ساختار فعلی آن حداقل برای سه سال آینده است. علاوه بر این ، نتایج جستجو در App Store همچنان بر اساس ویژگی های عینی – مانند بارگیری ها ، رتبه بندی ها و مرتبط بودن – در همان دوره خواهد بود.

“اپل همچنین تصریح می کند که توسعه دهندگان می توانند از ارتباطات مانند ایمیل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد روش های پرداخت خارج از برنامه iOS خود استفاده کنند.” با این حال ، به نظر می رسد توسعه دهندگان نمی توانند این روش های پرداخت را در برنامه های خود ذکر کنند.

اپل اعلام کرد که تعداد امتیاز قیمت App Store را برای برنامه های پولی ، خریدهای درون برنامه ای و اشتراک ها افزایش می دهد. همچنین یک صندوق 100 میلیون دلاری برای حمایت از توسعه دهندگان کوچک آمریکایی ایجاد می کند. (این شرکت قول داد که بعداً جزئیات بیشتری را ارائه دهد.)

“معجزه اقتصادی”

“از همان ابتدا ، App Store یک معجزه اقتصادی بود. فیل شیلر ، یکی از همکاران اپل که فروشگاه App را اداره می کند ، گفت: این امن ترین و امن ترین مکان برای کاربران برای دریافت برنامه ها و یک فرصت شگفت انگیز تجاری برای توسعه دهندگان برای نوآوری ، پیشرفت و پیشرفت است. “ما می خواهیم از توسعه دهندگانی که برای حمایت از اهداف App Store و به نفع همه کاربران ما برای دستیابی به این توافقنامه ها همکاری کرده اند ، تشکر کنیم.”

تغییرات گامی در جهت درست است. این که توسعه دهندگان بتوانند به ویژه در مورد روش های پرداخت خارج از App Store به مشتریان اطلاع دهند ، یک تغییر قابل توجه در سیاست های سختگیرانه پرداخت اپل است.

اما مطمئناً بسیاری احساس خواهند کرد که تغییرات به اندازه کافی پیش نمی روند. به عنوان مثال ، هیچ اشاره ای به از بین بردن قوانین مضحک اپل در مورد آنچه مجاز و غیرمجاز در App Store است – مانند مواردی که خدمات پخش بازی را مسدود می کنند ، نشده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …