اپل برنامه سرویس “بدون مشکل صدا” را برای iPhone 12 و iPhone 12 Pro راه اندازی کرده است

آیفون 12 پرو
اخبار اپل


منبع: دانیل بادر / Android Central

امروز ، اپل سرویس جدیدی را راه اندازی کرد که کاربران iPhone 12 و iPhone 12 Pro را که هنگام برقراری تماس یا دریافت تماس با آنها دچار مشکل صدا می شوند ، تحت پوشش قرار می دهد. این شرکت می گوید این مشکل فقط به آیفون 12 و آیفون 12 پرو محدود می شود ، بنابراین آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس بخشی از این برنامه نیستند.

البته ، اگر تلفن شما واجد شرایط این برنامه باشد ، اپل تعمیر را به صورت رایگان انجام می دهد.

اپل دریافته است که درصد بسیار کمی از دستگاه های iPhone 12 و iPhone 12 Pro ممکن است به دلیل وجود قطعه ای که می تواند به ماژول گیرنده آسیب برساند ، مشکلات صوتی را تجربه کنند. دستگاه های آسیب دیده بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 تولید شده اند.

اگر هنگام برقراری یا دریافت تماس ، iPhone 12 یا iPhone 12 Pro از گیرنده صدا پخش نمی کند ، ممکن است واجد شرایط خدمات باشد.

اگر با این مشکل مواجه شدید ، می توانید آن را مستقیماً از طریق اپل یا یکی از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث این شرکت برطرف کنید. در زیر همه گزینه های شما (ارائه شده توسط اپل) آمده است:

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

در حالی که برخی از آیفون 12s در حال خدمت هستند ، اپل در حال آماده شدن برای معرفی نسل بعدی آیفون است. بر اساس گزارش های متعدد ، اپل در 14 سپتامبر میزبان یک رویداد مجازی است ، جایی که iPhone 13 را معرفی می کند ، ممکن است اطلاعیه های بیشتری از جمله AirPods از نسل 3 ، iPad از نسل 9 و Apple Watch Series 7 ارائه شود.

انتظار می رود پیش خرید آیفون 13 در 17 سپتامبر با تاریخ عرضه در 24 سپتامبر منتشر شود.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …