اپل تلاش های جدیدی را برای واکسیناسیون همه کارکنان خود انجام می دهد ، اما با دستور کار متوقف می شود

نیانتیک گامی در جهت اصلاح امور بر می دارد ، اما این کافی نیست
اخبار اپل


اپل سخت در تلاش است تا سایر کارکنان را واکسینه کند.

به گفته بلومبرگ ، این شرکت یک وب سایت داخلی جدید راه اندازی کرده است ، یک یادداشت برای همه کارکنان ارسال کرده است ، و همچنین میزبان گفتگوهای آموزشی در جهت واکسیناسیون همه کارکنان خود است.

این تلاش جدید پس از آن صورت می گیرد که سازمان غذا و داروی ایالات متحده روز دوشنبه مجوز کامل واکسن Pfizer-BioNTech را صادر کرد.

پنجشنبه شب در یادداشتی که به کارکنان ارسال شد ، آمده است: “اپل از هر کسی که به واکسن دسترسی دارد و فرصتی برای واکسیناسیون دارد می خواهد که این کار را در اسرع وقت انجام دهد.” سومبول دسای ، معاون سلامت اپل و کریستینا راسپ ، معاون رئیس املاک و مستغلات نیز در حال مذاکره برای تشویق کارکنان به دریافت عکس ها هستند.

وب سایت کارکنان شرکت در مورد نسخه دلتا Covid-19 بحث می کند و توضیح می دهد که چگونه واکسن می تواند از گسترش آن جلوگیری کند. این شرکت همچنین تاکید کرد که نسخه ساخته شده توسط Pfizer Inc. و BioNTech SE ، تأیید رسمی FDA را دریافت کرده است.

این سایت می گوید: “این یک گام مهم در مبارزه جهانی با کووید -19 است.”

این شرکت علاوه بر وب سایت و ارتباطات داخلی ، کوپن هایی را برای کارمندان و معتادان واکسیناسیون آنها ارائه می دهد. ظاهراً اپل با Walgreens ، یک داروخانه ملی در ایالات متحده همکاری می کند تا این تلاش را آغاز کند. این شرکت همچنین واکسیناسیون در محل را در دفاتر شرکت خود در سیلیکون ولی و آستین ، تگزاس ارائه می دهد.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

علیرغم تلاش هایش برای توصیه برای واکسیناسیون ، این شرکت تا آن اندازه که شرکت های رقیب دیگر مانند گوگل و فیس بوک ، که اکنون برای ورود به مطب نیاز به واکسیناسیون دارند ، پیش نرفته است.

اپل همچنان در برنامه های خود برای بازگشت به حالت عادی با تاخیر مواجه است. این شرکت الزامات استفاده از ماسک در اکثر فروشگاه های خرده فروشی خود در ایالات متحده را بازیابی کرده و برنامه های خود را برای بازگرداندن کارکنان به دفاتر خود حداقل تا ژانویه سال آینده لغو کرده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …