اپل سرویس پخش موسیقی کلاسیک Primephonic را خریداری کرد

اخبار اپلکوپرتینو ، کالیفرنیا و لندن امروز ، اپل اعلام کرد که Primephonic را دریافت کرده است ، یک سرویس جریان موسیقی معروف کلاسیک است که با گوش دادن به موسیقی با کلاسیک و باکیفیت بالا ، توصیه های متخصصان منتخب و جزئیات زمینه ای گسترده در مورد رپرتوار و ضبط ، تجربه گوش دادن استثنایی را ارائه می دهد.

با اضافه شدن Primephonic ، مشترکان Apple Music تجربه موسیقی کلاسیک را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشند ، با لیست پخش از محتوای صوتی Primephonic و استثنایی شروع می شود. در ماه های آینده ، طرفداران موسیقی کلاسیک اپل با بهترین ویژگی های Primephonic ، از جمله مرور و جستجوی بهتر توسط آهنگساز و رپرتوار ، مشاهده جزئیات فراداده موسیقی کلاسیک ، به علاوه ویژگی ها و مزایای جدید ، تجربه خاصی را تجربه خواهند کرد.

الیور شوسر ، نایب رئیس اپل موزیک و بیتز اپل می گوید: “ما عاشق موسیقی کلاسیک هستیم و احترام زیادی برای آن قائل هستیم و پرایمفونیک مورد علاقه طرفداران کلاسیک قرار گرفته است.” “ما با هم ، ویژگی های کلاسیک جدید فوق العاده ای را به اپل موزیک می آوریم و در آینده ای نزدیک یک تجربه کلاسیک خاص را ارائه می دهیم که واقعاً بهترین در جهان خواهد بود.”

توماس استفنز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Primephonic گفت: “ارائه بهترین های Primephonic به مشترکان Apple Music یک پیشرفت بزرگ برای صنعت موسیقی کلاسیک است.” “هنرمندان عاشق سرویس Primephonic و آنچه ما در آثار کلاسیک انجام داده ایم هستند ، و اکنون ما این فرصت را داریم که به اپل بپیوندیم تا بهترین تجربه مطلق را برای میلیون ها شنونده ارائه دهیم. ما می توانیم موسیقی کلاسیک را وارد جریان اصلی کنیم و نسل جدیدی از نوازندگان را با نسل بعدی مخاطبان مرتبط کنیم. ”

گوردون پی گتی ، سهامدار عمده شرکت پرایمفونیک ، می گوید: “پرایفونیک برای اطمینان از اینکه موسیقی کلاسیک برای نسل های آینده باقی می ماند ، ایجاد شد.” “پرایفونیک و اپل با هم می توانند این مأموریت را انجام دهند و آثار کلاسیک را به مخاطبان جهانی منتقل کنند.”

Primephonic دیگر در دسترس مشترکان جدید نیست و از 7 سپتامبر آفلاین خواهد بود. اپل موزیک قصد دارد سال آینده یک برنامه ویژه موسیقی کلاسیک را با ترکیب رابط کاربری کلاسیک Primephonic ، که طرفداران آن را با ویژگی های اضافی دوست داشت ، منتشر کند. در همین حال ، مشترکان فعلی Primephonic شش ماه رایگان Apple Music دریافت می کنند که دسترسی به صدها هزار آلبوم کلاسیک ، همه با صدای بدون تلفات و وضوح بالا ، و همچنین صدها آلبوم کلاسیک در صدای فراگیر اپل موسیقی ، با افزودن آلبوم های جدید را فراهم می کند. به طور منظم.

مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …