اپل واچ از 100 میلیون کاربر فعال عبور کرد

اخبار اپل


اپل واچ سری 6 پرفروش ترین ساعت هوشمند در جهان است.
عکس: گراهام باور / فرقه مک

اخیراً اپل واچ مرحله مهمی را پشت سر گذاشته است. به گفته یک شرکت تجزیه و تحلیل بازار ، در حال حاضر 100 میلیون از آنها در حال استفاده فعال هستند. و بیش از 50 میلیون آمریکایی یکی دارند.

پایگاه مصرف کننده یکی از مهمترین اقدامات برای موفقیت محصول است. این نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم به طور فعال از یک دستگاه استفاده می کنند ، برعکس آن را می خرند ، دوست ندارند و سپس آن را در کشو می اندازند.

این ارقام از تحلیلگران Counterpoint Research آمده است. سوجئونگ لیم ، تحلیلگر ارشد می گوید: “تعداد کاربران اپل واچ برای اولین بار در سه ماهه منتهی به ماه ژوئن از مرز 100 میلیون عبور کرد و سهم بزرگی از پایگاه کاربران ساعت های هوشمند جهان را به خود اختصاص داد.”

لیم می گوید بیش از نیمی از ساعت های هوشمند اپل در ایالات متحده استفاده می شود

اپل واچ یک موفقیت است

اپل واچ در فروش ساعت های هوشمند غالب است
اپل واچ سه تا از پنج ساعت پرفروش ساعت های هوشمند در جهان است.
عکس: Counterpoint Research

تیم کوک ده سال پیش در این هفته رسماً استیو جابز را به عنوان مدیرعامل اپل منصوب کرد. اپل واچ یکی از مهمترین محصولات سخت افزاری جدید در دوران کوک است و 100 میلیون کاربر فعال ثابت می کنند که اپل فقط به ایده های جابز پایبند نیست.

پوشیدن آن به موفقیت آیفون نزدیک نیست. اپل می گوید که پایه نصب تلفن های iOS در پایان سال 2020 از 1 میلیارد کاربر عبور کرده است. و پایه نصب برای iPad در حدود 400 میلیون نفر در سال 2020 تخمین زده می شود.

مسیر ممتاز را دنبال کنید

بر اساس تحقیقات Counterpoint ، در حال حاضر ، بیشتر رشد ساعت های هوشمند در رده زیر 100 دلار است. آنها نسبت به محصول اپل پیشرفت کمتری دارند ، اما ویژگی های مرتبط با سلامتی مانند نظارت بر ضربان قلب را ارائه می دهند.

Apple Watch SE با قیمت 279 دلار ارزان ترین دستگاه است ، بنابراین این شرکت در بازار بودجه از دست رفته است. اما اپل سالهاست که خوب عمل کرده است و محصولات ممتاز را با قیمت درجه یک عرضه کرده است-برای مثال ، ارزانترین قیمت آیفون 399 دلار است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …