اپل واچ سری 7 دارای صفحه های جدید برای استفاده از نمایشگرهای بزرگتر است

Apple Watch Series 7 منقضی می شود
اخبار اپلاپل ممکن است شماره های جدیدی را در Apple Watch Series 7 قرار دهد تا از صفحه نمایش بزرگتر آن استفاده کند. مارک گورمن ، خبرنگار بلومبرگ ، در جدیدترین شماره خبرنامه Power On این افشاگری را انجام داد.

شایعات متعدد در چند هفته گذشته ادعا می کنند که اپل واچ سری 7 دارای قاب های بزرگتر 41 میلی متر و 45 میلی متر است. اپل در حال حاضر Apple Watch را در اندازه های 40 میلی متر و 44 متر ارائه می دهد.

در کنار این ، اپل همچنین اندازه صفحه نمایش پوشیدنی آینده خود را با حاشیه های نازک افزایش می دهد. برای استفاده بیشتر از صفحه نمایش بزرگتر ، اپل همچنین با شماره گیرهای جدیدی که از ویژگی های اضافی استفاده می کنند ، رونمایی می کند. چندین شماره گیری جدید وجود خواهد داشت و صفحه ماژولار Infograph نیز به روز رسانی می شود. اپل آخرین بار در سال 2017 با اپل واچ سری 4 به اندازه صفحه نمایش ساعت اپل رسید.

انتظار می رود اپل ساعت 7 اپل را در ماه سپتامبر به همراه سری آیفون 13 معرفی کند. همراه با صفحه نمایش بزرگتر ، اپل واچ سری 7 دارای زبان طراحی جدیدتری خواهد بود ، همانطور که در iPad Pro و iPhone 12 دیده می شود. رندرهای CAD از طرح جدید در حال حاضر به پایان رسیده است ، که به ما دید عادلانه ای از آنچه از محصول نهایی انتظار داریم می دهد.

انتظار نمی رود اپل واچ جدید آینده دارای سنسور سلامت جدید یا سایر پیشرفت های مهم باشد. اپل همچنین باید از تراشه جدید سریعتری در Apple Watch Series 7 استفاده کند و احتمالاً اتصال UWB را به آن اضافه کند.

[Via Power On]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …