اپل پس از حل و فصل شکایت ، چندین تغییر در App Store ایجاد می کند

فروشگاه برنامه iPhone
اخبار اپل


اپل در حال حل و فصل شکایت از طرف توسعه دهندگان برنامه در ایالات متحده علیه آن است. او موافقت کرد که برخی تغییرات را در App Store ایجاد کند و 100 میلیون دلار به عنوان بخشی از این قرارداد بپردازد. این شرکت می گوید این تغییرات “به فروشگاه App کمک می کند تا یک فرصت تجاری بهتر برای توسعه دهندگان باشد” در حالی که فروشگاه را مکانی امن برای بازدید و بارگیری برنامه ها می کند.

به عنوان بخشی از این توافقنامه ، اپل برنامه کسب و کار کوچک App Store را با مجموعه قوانین و مقررات موجود برای سه سال آینده مدیریت می کند. به طور مشابه ، موتور جستجو در App Store همچنان تعداد بارگیری ها ، رتبه بندی ها و بررسی ها را برای رتبه بندی نتایج اولویت بندی می کند. این موتور جستجو نیز حداقل تا سه سال آینده بر جای خود باقی خواهد ماند.

اپل به توسعه دهندگان اجازه می دهد ایمیل ارسال کرده و از سایر روشهای ارتباطی برای آگاه سازی مشتریان در مورد روش های پرداخت دیگر در خارج از App Store استفاده کنند. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد هزینه ها را در App Store دور بزنند و همچنین مستقیماً با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. برای افزایش انعطاف پذیری برنامه نویسان در برنامه نویسان ، اپل امتیازات موجود در App Store را به بیش از 500 مورد افزایش می دهد. در حال حاضر کمتر از 100 گزینه توسعه دهنده ارائه می دهد.

از این پس ، اپل به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بر اساس درخواست ناعادلانه از درخواست خود درخواست رد کنند. این شرکت همچنین محتوای بیشتری را به وب سایت بررسی برنامه خود اضافه می کند تا به توسعه دهندگان کمک کند تا فرایند تجدید نظر را بهتر درک کنند.

بر اساس تقاضای توسعه دهندگان ، اپل موافقت کرد که یک گزارش شفافیت سالانه بر اساس داده های App Store ایجاد کند تا معیارهایی مانند تعداد برنامه های رد شده و حذف شده از App Store ، حسابهای برنامه نویس در طول سال غیرفعال شود و غیره به اشتراک گذاشته شود.

در مورد 100 میلیون دلار که اپل برای حل این پرونده می پردازد ، این مبلغ از طریق صندوق پشتیبانی توسعه دهندگان کوچک بین توسعه دهندگان کوچک آمریکایی توزیع می شود. برای واجد شرایط بودن ، توسعه دهندگان باید 1 میلیون دلار یا کمتر از طریق App Store برای یک سال تقویم داشته باشند. بسته به سابقه App Store ، آنها می توانند بین 250 تا 30،000 دلار از این صندوق 100 میلیون دلاری مطالبه کنند.

این توافقنامه هنوز نباید به تأیید قاضی ناظر پرونده برسد. پس از تأیید ، اپل این تغییرات را در App Store اعمال می کند.

چندین توسعه دهنده App Store در ایالات متحده در سال 2019 به دلیل مقررات مختلف App Store علیه Apple شکایت کردند. آنها کمیسیون 30 درصدی اپل در هر تراکنش ، نحوه مجبور کردن توسعه دهندگان به استفاده از سیستم پرداخت اختصاصی خود برای همه معاملات و موارد دیگر را برجسته کردند.

[Via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …