این نظرسنجی نشان می دهد که اکثر خریداران iPhone دارای iPad ، AirPods و Apple Watch هستند

آیفون 12
اخبار اپل


گزارش جدید CIRP تعداد محصولات اپل را که صاحب آیفون معمولاً مالک آن است ، روشن می کند. ادغام و قفل شدن قوی اکوسیستم عنصر اصلی همه محصولات اپل است و اعتقاد بر این است که صاحب آیفون مالک بسیاری از محصولات دیگر اپل خواهد بود فقط به این دلیل که تمایل دارند تا با یکدیگر بسیار خوب کار کنند.

گزارش CIRP تنها به این س answerال پاسخ می دهد: صاحبان آیفون چه چیزهای دیگری دارند؟ نتایج این مطالعه نشان می دهد که اپل در فروش متقابل دستگاه های تلفن همراه خود و لوازم جانبی مربوط به صاحبان آیفون موجود بسیار موفق است. اکثر خریداران آیفون همچنین دارای iPad ، Apple Watch و AirPods هستند.

این گزارش تخمین می زند که 84 درصد از دارندگان آیفون نیز دارای iPad هستند. به طور مشابه ، تقریبا دو سوم خریداران آیفون دارای یک ساعت هوشمند هستند که سه چهارم آنها از Apple Watch استفاده می کنند. طبق این نظرسنجی ، 40 درصد از دارندگان آیفون در ایالات متحده دارای هدست بلوتوث هستند و AirPods بیش از نیمی از آنها را تشکیل می دهند.

با این حال ، جایی که اپل شکست می خورد ، در دسته کامپیوترها و بلندگوهای هوشمند قرار می گیرد. در حالی که همه دارندگان آیفون همچنین دارای رایانه هستند ، فقط 41 درصد صاحب مک هستند. به طور مشابه ، در حالی که 69 درصد از دارندگان آیفون دارای دستگاه پخش کننده در خانه هستند ، فقط 39 درصد از آنها دارای Apple TV هستند. سایر کاربران iPhone تمایل دارند از Chromecast ، Roku ، Fire TV و سایر دستگاه های پخش کننده مشابه استفاده کنند.

داستان در بخش بلندگوهای هوشمند ادامه دارد ، زیرا 45 درصد از دارندگان آیفون دارای بلندگوی هوشمند آمازون ، گوگل و دیگران هستند. فقط 10 درصد از دارندگان آیفون دارای HomePod بوده اند.

یافته های CIRP بر اساس داده های جمع آوری شده از نظرسنجی از 900 مشتری اپل در ایالات متحده است که در 12 ماه گذشته برای دوره منتهی به ژوئن 2021 آیفون خریداری کرده اند.

یکی از دلایل ورود کم Mac به بازار در بین دارندگان آیفون ممکن است قیمت آنها باشد. مک ها به طور قابل توجهی گرانتر از Chromebook ها و رایانه های شخصی هستند و همه نمی توانند حجم کاری داشته باشند که هزینه اضافی را برای Mac توجیه کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …