با این مسدود کننده هرزنامه 99 درصد تماس ها و پیام های ناخواسته را مسدود کنید

اخبار اپل


بدون پیام های ناخواسته با این مسدود کننده برای پیامک و تماس زندگی کنید.
عکس: فرقه معاملات Mac

همه ما می دانیم که مانع شدن از طریق پیام های اسپم و تماس ها چقدر آزاردهنده است. در واقع ، تماس با روبات ، پیام های متنی و تماس های تلفنی تقلبی به قدری مشکل ساز است که یک راه اندازی آیفون وجود دارد که شماره های ناشناس را از تماس با شما منع می کند.

اما مسدود کردن شماره های ناشناس کامل نیست ، به خصوص اگر منتظر زایمان هستید ، برای ارائه تماس به یک ارائه دهنده خدمات درمانی یا استفاده از تلفن خود برای مشاغل (مانند برنامه ریزی مشتریان جدید) نیاز دارید.

RoboKiller Spam Call & Text Blocker راه حل مناسبی است که به شما کمک می کند همچنان از تلفن خود استفاده کنید در حالی که 99. تماس های اسپم را مسدود می کنید.

تماس های اسپم بدتر می شوند

تنها در سال 2020 ، 45.9 میلیارد تماس روباتیک برقرار شد. RoboKiller از یک الگوریتم پیشگیری از تماس جلوگیری می کند که هنگام دریافت تماس اسپم تشخیص می دهد و آن را در کمتر از 0.01 ثانیه مسدود می کند تا تلفن شما هرگز زنگ نزند.

سپس ربات های پاسخگو RoboKiller سرویس را برمی گردانند و وقت کلاهبردار را به جای شما هدر می دهند. شما می توانید از بین صدها ربات بامزه برای پاسخ انتخاب کنید تا به robocallers طعم داروی خود را بچشند.

RoboKiller به قدری م effectiveثر است که از صدها هزار نقد ، 4.5 / 5 ستاره در App Store و 4/5 ستاره در Google Play کسب کرده است. این برنامه با استفاده از لیست سیاه کلاهبرداران با بیش از 500 میلیون کلاهبرداری تلفن شناخته شده (و در حال شمارش) از کاربران به طور خودکار محافظت می کند.

همچنین می توانید سطوح محدودیت تماس را تنظیم و تنظیم کنید تا مطمئن شوید که همیشه تماس های تلفنی موردنظر یا مورد نیاز خود را دریافت می کنید. (این نسبت به تنظیماتی که در iPhone خود دریافت می کنید حساس تر است.)

این برنامه همچنین دارای ویژگی های سفارشی سازی پیشرفته ای است که در برنامه های دیگر نمی توانید پیدا کنید ، از جمله صفحه نمایش سفارشی ، هوشمند مصنوعی تماس ، قابلیت مکث تماس ها ، مسدود کردن و مجاز کردن لیست ها و موارد دیگر. شما حتی می توانید روندهای نوظهور تماس های هرزنامه در منطقه خود را ردیابی کرده و با گزارش اطلاعات اضافی در مورد کلاهبرداری های تلفن که RoboKiller مسدود کرده است به دیگران کمک کنید – و 95 درصد پیام های ناخواسته را در حالی که در آن هستید حذف کنید.

صرفه جویی در RoboKiller Spam Call & Text Blocker

برای فعال کردن جداول تماس گیرندگان هرزنامه یکبار برای همیشه ، یک اشتراک RoboKiller دریافت کنید:

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …