بسته بزرگ AirPods Essential فقط 12.99 دلار سرقت شده است

بسته Speidel-AirPods
اخبار اپل


هر آنچه شما نیاز دارید با قیمت عالی.
عکس: Speidel

هر مالک ایرپاد باید چند لوازم جانبی اساسی داشته باشد تا از جوش های گرانبها محافظت کرده و آنها را در برابر از بین رفتن محافظت کند. این بسته عالی Speidel شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید – و یک سرقت است.

یک کیف محافظ ، گوشواره های سیلیکونی برای تناسب ایمن تر ، یک بند که دو ایرپاد را همیشه در کنار هم نگه می دارد ، و یک قاب جلد سخت دوم که به شما امکان می دهد همه چیز را با هم حمل کنید ، دریافت می کنید.

بسته خود را امروز فقط با 12.99 دلار بسته بندی کنید!

ایرپاد ها همیشه گم می شوند و خراب می شوند. تصاویری از جوش های از دست رفته و موارد شارژ ترک خورده را در شبکه های اجتماعی مشاهده کرده اید. آنها چیزهای کوچک شکننده ای هستند و باید از آنها به خوبی مراقبت کرد.

یک قاب مناسب ضروری است ، اما لوازم جانبی دیگری وجود دارد که به بزرگتر کردن ایرپاد ها کمک می کند و ممکن است بخواهید به آنها فکر کنید – مخصوصاً اگر متوجه شوید که ایرپاد های شما برای همیشه از گوش شما خارج می شوند.

بسته درخشان اسپیدل شامل کلیه اصول اولیه است.

بسته AirPods اسپیدل همه چیز را دارد

در اینجا چیزی است که دریافت می کنید:

  • قاب سیلیکونی: از جعبه شارژ AirPods در برابر خط و خش محافظت می کند. محافظت در برابر ضربه در برابر سقوط. همچنین دارای یک کارابین مناسب برای اتصال جوانه ها به کیف ، کت ، شلوار و موارد دیگر است.
  • لبه های سیلیکونی: از جوش های خود محافظت کنید ، اما مهمتر از همه ، از تناسب ایمن تری اطمینان حاصل کنید تا ایرپاد ها از گوش شما خارج نشوند. ضروری برای کسانی که سبک زندگی فعال را دنبال می کنند.
  • بند سیلیکونی: هر دو دسته ایرپاد را محکم به هم متصل می کند تا در صورت سقوط کسی ، زمین نخورد و گم نشود.
  • قاب جلد سخت این شامل همه موارد بالا – از جمله AirPods – است تا حمل آنها آسان باشد و گم نشوند. هنگام حمل ایرپاد در کیف یا کیف ، محافظت بیشتری را ارائه می دهد.

می توانید لوازم جانبی خود را به رنگ مشکی ، خاکستری و اسطوخودوس انتخاب کنید.

Speidel-AirPods-bundle-2
در رنگهای مشکی ، خاکستری و اسطوخودوس موجود است.
عکس: Speidel

کالای خود را امروز با 12.99 دلار سفارش دهید

اگر آنها را جداگانه خریداری کنید (و مارک های مناسب را انتخاب کنید که می توانید روی آنها حساب کنید) احتمالاً برای هر یک از این مکمل ها بیش از 5 دلار پرداخت خواهید کرد. اما این بسته Speidel همه آنها را تنها با 12.99 دلار به شما می دهد.

امروز خود را از Cult of Mac Store سفارش دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …