بهترین کنترل از راه دور برای Apple TV 2021

اخبار اپل


بهترین
از راه دور برای Apple TV
من بیشتر
2021

اگرچه همه تلویزیون های اپل دارای ریموت Siri هستند ، اما برخی از افراد دوست ندارند از آن استفاده کنند. خوشبختانه برای شما ، اگر احساس می کنید تجربه بهتری می خواهید ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد. این که آیا از سیری ریموت متنفر هستید ، دستگاه قدیمی خود را از دست داده اید یا فقط در بازار جستجو می کنید ، اینها بهترین کنترل از راه دور Apple TV هستند.

انتخاب را ارتقا دهید:
کنترل از راه دور Logitech Harmony Elite

پرسنل مورد علاقه

اگر می خواهید یک کنترل از راه دور داشته باشید که بتواند همه کارها را انجام دهد و قیمت هیچ مشکلی ندارد ، Logitech Harmony 950 بهترین کنترل از راه دور است.

  • 218 دلار در آمازون

  • 250 دلار در لاجیتک

ریموت سیری

OG:
ریموت اپل سیری

این ریموت شیشه ای سیاه چیزی است که با تمام تلویزیون های جدید اپل عرضه می شود. برای حرکت در منوها و کنترل پخش ، از صفحه لمسی با یک لمس در بالای کنترل از راه دور استفاده کنید.

انتخاب ارزش:
کنترل هوشمند Logitech Harmony

کنترل هوشمند به شما امکان می دهد تمام دستگاه های خود از جمله Apple TV خود را از راه دور یا از طریق iPhone با استفاده از برنامه همراه کنترل کنید.

149 دلار در آمازون

ریموت Inseteset

داخلی از پیش تعیین شده:
آموزش از راه دور جهانی 4 در 1 Inteset برای نور پس زمینه IR

با فشردن دکمه های A ، B ، C یا D ، می توانید کنترل از راه دور را به ترتیب برای Apple TV ، Xbox One ، Windows Media Center و Roku تنظیم کنید.

GE از راه دور

انتخاب بودجه:
کنترل از راه دور جهانی GE

اگرچه GE 33709 یک کنترل از راه دور بسیار اساسی است ، اما همچنان می تواند همزمان با چهار دستگاه کار کند. همچنین از باتری های معمولی AAA استفاده می کند ، که شامل نمی شوند.

برای گیمرها:
کنترل کننده بازی بی سیم SteelSeries Nimbus +

بازی Apple TV است بنابراین با کنترل کننده بازی بسیار سرگرم کننده تر است و SteelSeries Nimbus دارای مجوز MFi یکی از بهترین گزینه ها است.

  • 70 دلار در اپل

  • 70 دلار در آمازون

توصیه های ما

اگر با ریموت اصلی Apple خوب هستید ، پس حتماً به آن پایبند باشید. اما برای پول من ، Logitech Harmony 950 بهترین ریموت برای Apple TV است. کنترل های صوتی پاسخگو هستند و به شما امکان می دهند به راحتی بین برنامه ها و کانال های Apple TV ، جعبه کابل و سایر وسایل سرگرمی خود (از جمله خود تلویزیون هوشمند) جابجا شوید.

اگر چیزی عالی برای بازی می خواهید ، SteelSeries Nimbus را امتحان کنید. این یک ریموت جهانی عالی با فعالیت های قابل برنامه ریزی است که به شما امکان می دهد به سرعت بین دستگاه ها جابجا شوید. صفحه لمسی به شما امکان می دهد دستگاه های موجود خود را از Apple TV گرفته تا پخش کننده Blu-ray خود سریع لمس کرده و بکشید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …