به سرعت برای کمک به اپل در جشن گرفتن پارک های ملی آمریکا اقدام کنید


در حالی که سرویس پارک ملی ایالات متحده (NPS) 105 ساله می شود ، اپل امروز اعلام کرد که 10 دلار برای خرید محصولات خود از مراکز رسمی فروش ملی پارک ملی (NPF) تا 29 اوت اهدا می کند. غول فناوری کوپرتینویی همچنین راه های جدیدی را برای یادگیری و جشن گرفتن پارک های آمریکایی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

اپل برای مدت محدودی کمکهای مالی خریداری می کند

این هفته تا 29 آگوست ، اپل گفت که به ازای هر خرید با Apple Pay در apple.com ، برنامه Apple Store یا Apple Store در ایالات متحده 10 دلار NPF اهدا می کند.

بنابراین می توانید اپل را برطرف کرده و به یک هدف خوب کمک کنید.

تیم کوک ، مدیرعامل اپل می گوید: “هر سال که می گذرد ، پارک های ملی ما ارزشمندتر می شوند.” “ما مفتخریم که نقش کوچکی در کمک به تعداد بیشتری از مردم در کشف پارک ها ، آشنایی با تاریخ آنها و تجلیل از عشق و قدردانی خود نسبت به سیاره ای مشترک داریم.”

بودجه برنامه های جوانان NPF

مشارکت اپل در NPF به تأمین بودجه برنامه های جوانان مانند برنامه کارآموزی Mosaics in Science Diversity کمک کرده است. این تجربه کار جوان در زمینه علوم منابع طبیعی را در اختیار جوانان قرار می دهد.

ادوین تورس ، فارغ التحصیل اخیر دانشگاه واشنگتن مرکزی ، کارآموز در پارک ملی آبشارهای شمالی ، می گوید: “رویای من همیشه کار در NPS بوده است.” “من به این پارکها به عنوان مکانهای معنوی نگاه می کنم که به شما امکان می دهد ارتباط خود را با طبیعت ایجاد کنید. از طریق این برنامه من توانستم مهارت هایی را بیاموزم که به من کمک می کند تا در مدیریت منابع طبیعی حرفه ای را دنبال کنم. ”

ویل شافروث ، رئیس و مدیرعامل NPF گفت که پارک های ملی مناظر شگفتی ها و یادگیری هستند.

“با تشکر از مشارکت مداوم و تعهد اپل برای اتصال جوانان به میراث طبیعی و فرهنگی متنوع آمریکا ، ما کمک می کنیم [NPS] وی گفت: “دانش آموزان را با فرصت های آموزشی در سراسر کشور تشویق و درگیر کنید.”

جمع آوری محتوا و چالش فعالیت

مجموعه محتوای ویژه و چالش فعالیت اپل واچ به مشتریان کمک می کند تا در پارک ها کاوش کنند یا به سادگی آنها را در خانه جشن بگیرند.

کاربران می توانند مجموعه ها را در Apple Maps ، App Store ، برنامه Apple TV و در Apple Podcasts ، Apple Books و Apple Music تجربه کنند.

نقشه های اپل

Apple Maps شامل 24 راهنمای آماده شده NPF است که به مردم در کشف و تجربه مناظر ارزشمند کمک می کند. راهنماها شامل بیش از 400 سایت است که NPS از آنها محافظت می کند ، از جواهرات پنهان گرفته تا فرار از شهر.

کاربران اپل همچنین می توانند پارک های ملی خود را در My Guides ذخیره کنند ، راهنمای شخصی ایجاد کرده و در هنگام برنامه ریزی برای سفر ، آنها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند.

فروشگاه برنامه

فروشگاه App NPS را جشن می گیرد و برنامه رسمی خدمات ملی پارک را به عنوان برنامه روز برجسته می کند.

کاربران همچنین می توانند مجموعه Essential Apps for Hikers را مرور کنند ، که برنامه هایی از جمله Outdoorsy – RV Rentals ، AllTrails: Hike ، Bike & Run و WaterMinder را برجسته می کند.

تلویزیون اپل

افرادی که از برنامه Apple TV استفاده می کنند می توانند مجموعه ای در Watch Now پیدا کنند که تاریخ ، داستانها و شگفتی های پارکهای ملی را جشن می گیرد. او نمایش هایی مانند کن برنز را پیش بینی کرد پارک های ملی: بهترین ایده آمریکا و مستندهایی مانند انفرادی رایگانبه

پادکست ، کتاب و موسیقی اپل

پادکست های اپل شامل مجموعه ای از برنامه ها با هدف بررسی و تجلیل از شنوندگان فضای باز در ایالات متحده در ماه اوت است.

در کتاب های اپل ، مشتریان مجموعه ای از کتاب ها را برای بزرگسالان و کودکان پیدا می کنند که خانواده ها را تشویق می کند تا در پارک های ملی کاوش کنند.

و با لیست پخش “طبیعت منتظر می ماند” در Apple Music ، شنوندگان می توانند بازی کنند و اجازه دهند تخیل خود سرگردان شود ، حتی اگر نتوانند بیرون از خانه بروند.

چالش فعالیت اپل واچ

در 28 آگوست ، کاربران اپل واچ می توانند از زیبایی طبیعی پارک های ملی با شرکت در چالش فعالیت قدردانی کنند. آنها می توانند با تکمیل پیاده روی ، پیاده روی ، دویدن یا تمرین روی ویلچر در هر مایل یا بیشتر جایزه نسخه محدود و برچسب های پیام متحرک را دریافت کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …