تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، با جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا دیدار می کند و درباره امنیت سایبری بحث می کند

تیم کوک چورا
اخبار اپل


منبع: بروکس کرافت / اپل

تیم کوک به واشنگتن سفر می کند تا درباره امنیت سایبری با جو بایدن صحبت کند.

به گزارش بلومبرگ ، مدیرعامل اپل روز چهارشنبه در رویدادی در کاخ سفید شرکت می کند تا در مورد راه های شرکت های خصوصی برای بهبود امنیت سایبری بحث کند. ساتیا نادلا از مایکروسافت و اندی جسی از آمازون نیز قصد دارند در این مراسم شرکت کنند.

بر اساس این گزارش ، مدیران اجرایی احتمالاً “چگونه نرم افزارها می توانند امنیت بیشتری را در زنجیره تامین ارتقا دهند” بحث خواهند کرد.

به گفته افراد آشنا ، تیم کوک اپل ، ساتیا نادلا از مایکروسافت و اندی جسی از آمازون قصد شرکت در این رویداد را دارند که قرار است چهارشنبه بعد از ظهر برنامه ریزی شود.

رهبران می توانند در مورد تلاش های عوامل زیرساختی حیاتی ، از جمله کسانی که در بخش های بانکی ، انرژی و آب هستند ، برای بهبود امنیت سایبری و همکاری با دولت بحث کنند. به گفته یک مقام ارشد آشنا به این رویداد ، احتمالاً مدیران فنی در مورد چگونگی این نرم افزار می توانند امنیت بیشتری در زنجیره تامین ایجاد کنند.

مدیران ارشد شرکتها از جمله Google of Alphabet Inc.، International Business Machines Corp.، Southern Co. این مقام ارشد گفت و JPMorgan Chase & Co. نیز دعوت شدند.

کوک در حال پرواز به واشنگتن است زیرا این شرکت همچنان با فناوری جدیدی روبرو است که iCloud Photos ، Siri و iMessage را برای موارد سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM) اسکن می کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

این شرکت اذعان داشت که می تواند با توضیح اینکه چگونه فناوری جدید حریم خصوصی را آنطور که بسیاری تصور می کردند نقض نمی کند ، کار بهتری انجام دهد و از مدیر حریم خصوصی و نرم افزار خود برای صحبت در مورد فناوری جدید استفاده کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …