جابز و گیتس درباره آینده کامپیوتر صحبت می کنند

اخبار اپل


26 آگوست 1991: در اولین مصاحبه مشترک خود ، استیو جابز و بیل گیتس تجارت خود را افزایش دادند و در مورد “آینده کامپیوتر” بحث کردند. ثروت مجله

10 سال از راه اندازی اولین کامپیوتر IBM می گذرد. این مقاله همچنین در مورد آینده این دو مرد بحث می کند – به عنوان پسر شگفت انگیز کامپیوتر سابق ، که اکنون سی و یک ساله است.

این پست شامل مشارکت است. فرقه مک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید ، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

استیو جابز به سختی بازی می کند

این مصاحبه جذاب تکنسین ها را در مراحل مختلف زندگی حرفه ای خود نشان می دهد. گیتس هنوز چند سال با راه اندازی ویندوز 95 فاصله داشت و نشان دهنده ظهور واقعی مایکروسافت بود. با این حال ، او قبلاً بسیار موفق بود.

از سوی دیگر ، جابز با NeXT و Pixar ، دو شرکتی که دومین اقدام شگفت انگیز حرفه او را ایجاد کردند اشتباه گرفته شد.

این ثروت این مصاحبه توسط برنت شلندر انجام شد و در ادامه به نوشتن بیوگرافی جابز پرداخت تبدیل شدن به استیو جابزبه دیدار مهم ذهنها در خانه جدید جابز در پالو آلتو ، کالیفرنیا انجام شد.

این تصادفی نبود. همانطور که شلندر در کتاب خود به خاطر می آورد ، جابز “برای بدست آوردن سختی” برای مصاحبه بازی کرد. او اصرار دارد که این اتفاق در خانه اش رخ دهد. برخلاف تقریباً تمام مصاحبه های جابز ، این آخرین محصول او را تبلیغ نکرد. (در آن زمان ، جابز در NeXT کامپیوتر می ساخت).

استیو جابز و بیل گیتس به یکدیگر شلیک می کنند

در حین مکالمه ، جابز و گیتس به گونه ای با یکدیگر برخورد می کنند که تصور آن دشوار است ، مثلا تیم کوک و لری پیج امروز. جابز مایکروسافت را “حفره ای کوچک” می نامد. گیتس پاسخ داد: “این یک سوراخ بسیار بزرگ است!”

گیتس همچنین جابز را به حسادت نسبت به محبوبیت مایکروسافت متهم کرد.

جابز در پایان به این نتیجه رسید که “ویندوز فناوری های جدید فوق العاده ای را برای رایانه ها به ارمغان می آورد ، که اپل و دیگران پیشگام آن بودند. اما در این بین – و هفت سال از معرفی مکینتاش می گذرد – هنوز فکر می کنم ده ها میلیون صاحب رایانه بدون نیاز از رایانه ای استفاده می کنند که بسیار کمتر از آن چیزی که باید خوب باشد.

او به این نکته پایبند بود که اپل چگونه باید کامپیوترها و نرم افزارهای خود را بسازد.

یکی از دو مصاحبه ای که این زوج با هم انجام داده اند خواندن چشمگیری را ایجاد می کند. به ویژه در مقایسه با مصاحبه بهتر زوج D5 در کنفرانس D5 در 2007.

این به خوبی یادآوری می کند که رقابت بین جابز و گیتس چقدر شدید بود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …