جزئیات گزارش دهید چگونه آسیب پذیری های داخلی به یک مشکل برای اپل تبدیل شده است

tim cook از انحصار فروشگاه برنامه محافظت می کند
اخبار اپل


گزارش جدید از اطلاعات به طور مفصل توضیح می دهد که چگونه گروه های داخلی Slack برای Apple مشکل ساز شده اند. در چند ماه گذشته شاهد بودیم که کارکنان اپل صدای خود را علیه تصمیمات اپل بلند کردند. همین چند هفته پیش ، کارکنان اپل صدای خود را علیه کشف CSAM بلند کردند. این گزارش اکنون توضیح می دهد که چرا کار در خانه و برخی از گروه های Slack برای Apple مشکل ساز شده است.

این گزارش ادعا می کند که Slack اپل به “میدان شهر مجازی” در این شرکت تبدیل شده است. در حال حاضر از کارکنان اپل خواسته می شود که تعدادی از قراردادهای عدم افشای اطلاعات را امضا کنند و قول می دهند اطلاعات مربوط به کار خود ، از جمله همسر و بستگان خود را فاش نکنند.

“قبل از Slack ، صحبت کردن با شخصی که در خرده فروشی کار می کند برای کارکنان دشوار بود مگر اینکه به فروشگاه بروید. غیرممکن است با کسی که در سخت افزار کار می کند صحبت کنم زیرا من با هیچکس در آنجا کار نمی کنم. شما به مردم بستری می دهید که به آنها اجازه می دهد با افرادی که معمولاً با آنها ارتباط برقرار نمی کنند ارتباط برقرار کنند. “

یکی از مدیران خرید سابق اپل به نشریه گفت که حرکت در فهرست داخلی کارکنان اپل به قدری دشوار است که با ذکر یک مثال نمی توان گفت که چه کسی مسئول iPad در آمریکای لاتین است. اما در سال 2019 ، اپل تصمیم گرفت Slack را برای ارتباطات استفاده کند. قبل از سال 2019 ، اپل به نرم افزارهای ارتباطی اختصاصی متکی بود.

اما با COVID-19 ، ارتباط با Slack افزایش یافته است. در این گزارش آمده است که بیش از 3000 کانال داخلی Apple Slack با بیش از 10 هزار عضو وجود دارد که باعث می شود کارکنان بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و در جهت اهداف مشترک مانند # پیام رسانی ، # شغل ، # پشتیبانی میز پشتیبانی ، # کار کنند. تماس-سرمایه گذاری و #تماس-تجارت.

“مردم اکنون کاملاً از هم دور شده اند ، بنابراین آنچه قبلا یک چت خنک کننده آب بود بسیار صریح تر شده است زیرا محیط دیجیتالی احساس امنیت و شخصی سازی کمتر می کند.”

این گزارش می گوید که این کانال های Slack شورش کارکنان را علیه تصمیم شرکت مانند استخدام آنتونیو گارسیا مارتینز برانگیخت. گروه کوچکی از آنها همچنین یک وب سایت در اطراف هشتگ #AppleToo در اوایل این هفته راه اندازی کردند.

اسکارلت به اطلاعات گفت که فرهنگ محرمانه بودن اپل برای نگهداری محصولات جدید خوب است ، اما برای سازماندهی کارکنان خوب نیست. او گفت: “رسانه های آرام و آرام ، مطلقاً بزرگترین کاتالیزوری بود که به کارگران اجازه می دهد تا سازماندهی شوند.”

در همان زمان ، صحبت با رسانه ها بدون مجوز رسمی ، همانطور که اسکارلت با اطلاعات انجام داد ، چند سال پیش برای کارکنان اپل تقریبا غیرقابل تصور بود. اما اسکارلت گفت که او از انجام این کار راحت است زیرا کارکنان هنگام بحث در مورد شرایط محیط کار در برابر انتقام شرکت محافظت می شوند. او گفت: “شرط عدم تبعیض به این معنا نیست که شما نمی توانید چیز بدی در مورد شرکت بگویید.” “شما می توانید آشکارا در مورد تبعیض صحبت کنید.”

آیا فکر می کنید کارکنان اپل که از طریق گروه های Slack صدای خود را علیه تصمیمات شرکت بلند می کنند موجه هستند؟ نظرات خود را در قسمت نظرات زیر به ما بگویید!

[Via The Information]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …