خریدهای App Store در نیمه اول سال 2021 با 22 درصد افزایش به 40 میلیارد دلار رسید.

فروشگاه برنامه iPhone
اخبار اپلفروش App Store همچنان در حال افزایش است زیرا یک گزارش جدید ادعا می کند که مصرف کنندگان در سراسر جهان 41.5 میلیارد دلار در نیمه اول سال 2021 در App Store هزینه کرده اند. طبق داده های به اشتراک گذاشته شده امروز ، مصرف کنندگان تقریباً دو برابر بیشتر از Google در App Store پول خرج می کنند فروشگاه Play.

داده ها توسط شرکت داده Finbold به اشتراک گذاشته شد. طبق داده های مشترک ، مصرف کنندگان در 6 ماهه اول سال 2021 نزدیک به 41.5 میلیارد دلار برای App Store هزینه کردند. این میزان تقریباً 22 درصد در سال افزایش می یابد. در مقایسه ، مصرف کنندگان 23.4 میلیارد دلار برای فروشگاه Google Play هزینه کرده اند.

هزینه های خرید برای برنامه های کاربردی finbold

“هزینه برنامه های تلفن همراه در سال 2021 عمدتا به دلیل رفتار مصرف کننده در نتیجه اقدامات برای مهار همه گیری ویروس کرونا افزایش یافته است. (…) از هزینه های نیمه اول سال ، این فرض اجتناب ناپذیر باقی می ماند که با توجه به این که اکثر حوزه های قضایی در سراسر جهان با کنترل واکسن اقدامات خود را برای کنترل همه گیری کاهش داده اند ، ممکن است تقاضای مصرف کننده کاهش نیابد.

این گزارش می گوید ، اگرچه App Store عملکرد بهتری نسبت به Google Play Store دارد ، اما Android همچنان در حال شکوفایی است زیرا همه گیری همه گیر در کشورهای دارای جمعیت اندروید متراکم ادامه دارد.

اگرچه این گزارش نشان دهنده افزایش هزینه ها در App Store و Google Play Store است ، اما صنعت بازی باز هم سهم زیادی از فروش را به 10.32 میلیارد دلار رساند. جدا از بازی ها ، TikTok پردرآمدترین برنامه برای نیمه اول 920 میلیون دلار بود ، پس از آن YouTube با 564.7 میلیون دلار و Tinder با 520.3 میلیون دلار قرار گرفتند.

آیا در H1 2021 چیزی از App Store خریداری کرده اید؟ کدام برنامه / بازی خریدید؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!

[Via Finbold]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …