خشم نابینای دیو باوتیستا ، نمایش علمی تخیلی را جعل می کند

اخبار اپل


برای فصل 2 از نگاه کن ، استفان نایت ، خالق نمایش ، قسمت دوم گمبوی عجیب و آخرالزمانی خود را برای Apple TV +گرم می کند. این بار او چیزهایی را با یک عنصر کلیدی – بی نظیر دیو باوتیستا – جعل می کند – که تقریباً آن را خریداری می کند نگاه کن ‘ترکیبی دیوانه کننده از آیین های عجیب و غریب ، صحنه های جنگی بزرگ و گفتگوی بد.

افزودن Bautista بسیار خوش آمدید. کشتی گیر حرفه ای سابق و نگهبانان کهکشان این ستاره جاذبه های فولادی خود را در یک نمایش فزاینده به خود اختصاص می دهد که چیزی بیشتر از به جا گذاشتن علامت خود به عنوان یک داستان حماسی علمی نمی خواهد.

در فصل 2 ، که از امروز در Apple TV + شروع می شود ، ما در مورد زندگی در یک جامعه نابینا اطلاعات بیشتری می آموزیم. و ما با یک خونخواهی سر و کار داریم که همه کسانی را که تحت تأثیر قرار گرفته اند ، به خود مشغول می کند.

نگاه کن بررسی فصل 2

اگر فصل اول آن را تماشا نکرده اید نگاه کندر اینجا اصول اولیه وجود دارد. در آینده ای دور ، بشریت بینایی خود را از دست داده است. مردم در قبایل وحشی و خشن زندگی می کنند که یکی از آنها توسط جنگجوی ترسناک بابا ووس (با بازی جیسون “آکوامن” موموآ) رهبری می شود ، که دو فرزند را به فرزندی قبول می کند که مخفیانه من میتوانم دیدن

آخرین باری که بابا ووس را ترک کردیم ، او در جستجوی دختر خوانده اش هانیوا (نستا کوپر) به شهر تراوانتس سفر می کرد ، که توسط پدرش جرمالارل (جاشوا هنری) ، سارق افسانه ای بالغ فروخته شد.

یرلامارل وعده ایجاد یک مدینه فاضله بینایی را داد ، اما در حقیقت او فرزندان خود را به ادو ووس (باوتیستا) ، ژنرال ارتش های تراوانتس و برادر بابا فروخت. نجات هانیوا برابر با خودکشی است ، بنابراین بابا ووس پس از آغاز ماموریت خطرناک خود پسرش Coffen (Archie Madekwe) و راهنمای معنوی خود پاریس (Alfre Woodard) را پشت سر می گذارد.

همه چیز فقط سریعتر می شود

اکنون ماگرا (هرا هیلمار) – همسر بابا ووس و مادر بیولوژیکی کودکان بینا – با خواهرش ملکه کین (سیلویا هاکس) متحد شده است. کین مشغول تثبیت قدرت است پس از غرق شدن همه در پایگاه خود در فصل گذشته به توصیه خدا که این درست است. هیچ کس از قتل جمعی کین به جز جادوگر یاب او اطلاع ندارد – نام فوق العاده ای برای مردی که افراد بینا را می کشد – Tamacti Jun (Christian Camargo).

کین سعی کرد تاماکتی ژوئن را از آنجا دور کند وقتی که متوجه شد او همه این افراد را کشته است ، اما معلوم شد که او در همان سیاه چال که بابا ووس پس از دستگیری در ماموریت نجات خود به آنجا منتقل شده بود ، زنده است. بنابراین س isال این است که آیا ماگرا ، پاریس ، کوفون ، هانیوا و بابا می توانند قبل از اینکه کین دوباره همه چیز را خراب کند ، دوباره متحد شوند. یا قبل از اینکه ادو بتواند به آنها برسد و آنها را بکشد ، زیرا هنوز از این واقعیت که بابا پدر آنها را کشته است ، مانند 25 سال پیش ، صدمه دیده است.

در سرزمین نابینایان…

جیسون موموآ همچنان به عنوان رهبر جنگجویان بابا ووس تحت تأثیر قرار می گیرد.
عکس: Apple TV +

باید اعتراف کنم ، استفن نایت احتمالاً در حال حاضر کمترین فیلمنامه نویس مورد علاقه من است. دو دهه است که وجود دارد (در واقع ایجاد شد کسی که می خواهد میلیونر شود در اوایل دهه 90) قبل از ضربه زدن به آن از نقطه نظر فرهنگی پرده های تند، سریال بسیار خسته کننده او درباره گانگسترهای ایرلندی ، و لاک، فیلمی که در آن تام هاردی با ماشین به مدت یک ساعت و نیم با تلفن صحبت می کند.

از آن زمان ، نایت فیلمهایی می نویسد که بسیار احمقانه هستند (پسر هفتم) و توهم معروف (آرامشکه او نیز آن را هدایت کرد) به کسالت آور و غیر ضروریقربانی پیاده ها ، زنجیر بسته ، زن جلو می رود ، قفل شده ، دختر در تار عنکبوت). او همچنین برنامه تلویزیونی بسیار گران قیمت را نوشت تابو ، که مانند اتوبوس رفت و آمد 7:15.

وقتی شنیدم که سریال علمی تخیلی خیره کننده ای در Apple TV + شنیدم ، کاملاً شگفت زده شدم نگاه کن، طراحی شده برای اثبات ایده های عالی شبکه جدید ، توسط نایت ایجاد شده است. گفتگوی او این تأثیر را بر مغز من دارد ، جایی که مانند گوش دادن به یک ساختمان ساختمانی است. استعاره های بسیار … همه این صحبت های دو طرفه ، اصطلاحات و رمزها. مردم مدام خود را بی جهت تکرار می کنند و چیزهایی را توضیح می دهند که نیازی به توضیح ندارند.

نگاه کن: افراط را نشان دهید

نوشتن نگاه کن بهترین و بدترین گرایش های نایت را نشان می دهد. این نمایش اغلب هیجان انگیز است زیرا راه را برای رقص نبرد و مناظر زیبا و صداهای یک جامعه پسا آخرالزمانی باز می کند. و با این حال نمایش اغلب یک فاجعه وحشتناک است ، زیرا نایت نمی تواند از ایجاد رسوم و اصطلاحات بی معنی و ارائه انگیزه های پوچ به مردم جلوگیری کند ، بنابراین چیزهای سالم را فراموش می کند. (برای مثال ، هانیوا ، اتاق هتلی را در تراوانتس باز می کند ، که به نظر می رسد چند هفته پیش از این سرویس امتناع کرده است … حتی اگر تمدن “قرن ها پیش” سقوط کرده باشد)

به عنوان مثال ، در دو قسمت اول فصل دوم سریال ، بهترین ستوان ادو ووس ، رن (ادن اپستاین) ، تصمیم می گیرد وقتی به ناگهان عاشق هانیوا می شود ، از هیچ جا خیانت کند. و بعد ، وقتی به سازماندهی فرار بابا و هانیوا کمک می کند ، تصمیم می گیرد که بماند – علیرغم این اطمینان که خیانت او فاش می شود.

اگر تنها کافی بود عاشق یک دختر شیرین شوید تا به ارادت خود در طول زندگی خود به شهر ، مردم و ژنرال خود پایان دهد ، این موهای شگفت انگیزی است که رن مدتها در تراوانتس ماند. اما این طرح را جلو می برد ، بنابراین باید اتفاق بیفتد.

مردان یک چشم که می توانستند پادشاه شوند

مشاهده نقد و بررسی فصل 2: ​​سیلویا هاکس نقش ملکه دیوانه کین را بازی می کند.
سیلویا هاکس در فصل دوم سریال ملکه کین دیوانه را به تصویر می کشد نگاه کن
عکس: Apple TV +

به طور مشابه ، من کاملاً مطمئن نیستم که چرا ادو ووس ، که وجودش در فصل اول هرگز در مورد آن صحبت نمی شود ، هنوز در مورد کشتن پدرش اینقدر دیوانه است. ساده است زیاد باریک و راحت که هنوز از برادرش متنفر است خیلی زیاد، با توجه به مشکلات بزرگتر مانند این واقعیت که او مسئول دفاع از شهری است که منحصراً با افراد نابینا در برابر شهرهای دیگر نابینایان که همه آنها بدون دلیل واقعی در حال جنگ با یکدیگر هستند ، مسئول است.

بعلاوه ، وقتی بابا فرصتی برای کشتن ادو پیدا می کند – که نذر کرده است او و خانواده اش را نابود کند – علی رغم اینکه قبلاً سابقه کشته شدن هزاران نفر ، از جمله اقوامش را دارد ، این را نمی پذیرد.

علاوه بر این ، کل نمایش بر اساس تولد معجزه آسای هانیوا و کوفون ، دو بیننده در جهان نابینایان ، استوار است. و در عین حال سه قسمت در فصل دوم ، این احساس وجود دارد که افراد بینا به اندازه افراد نابینا وجود دارند.

پس این نمایش برای چیست؟ فتنه کاخ. و صادقانه ، نگاه کن ‘نویسندگان فقط در آن خوب نیستند

باورش خیلی دیوانه است

هرگز جالب نیست که آیا کین قدرت خود را حفظ خواهد کرد ، زیرا او همیشه بدیهی است که دیوانه بوده است. هوکس کارهایی انجام می دهد واقعا کار وحشی در این نمایش از ابتدا او نقش ملکه را به عنوان گونه ای بسیار کاربردی از پرندگان بیگانه ای بازی می کند که تأثیر بسیار بدی روی یک زن می گذارد.

علاوه بر این ، بسیاری از بهانه های نمایش برای ادامه تقسیم خانواده بابا ، با معرفی بیشتر و بیشتر شخصیت ها ، بسیار شبیه به دیدنتیم خلاق فقط سعی می کند کنترل سری بعدی خود را حفظ کند. شما نمی توانید نمایش را لغو کنید ، زیرا ما به تازگی با 50 نفر جدید آشنا شده ایم که به طور ناگهانی عناصر توطئه ذاتی هستند! و همه آنها در خطر هستند! (اپل قبلاً سفارش فصل سوم این نمایش را داده است.)

نایت مطمئناً پر می کند نگاه کن با کوههای فال ، همه چیز را طوری جلوه می دهد که انگار می تواند تمدن را برای همیشه تغییر دهد. اما هرگز آنطور که باید جالب نیست. دیدن موموآ و باوتیستا (دو تا از بهترین ستاره های ما) دیدن کشتن مردم و مبارزه با یکدیگر خوب است. و سکانس های نبردها در این نمایش هستند خونین و عالی اما همه چیز دیگر بسیار زیاد است نگاه کن برای تجمع یک سر بخار

اپل به من فقط سه قسمت از آن را داد نگاه کن ‘پیش نمایش فصل جدید برای تماشای بقیه عجله ای ندارم.

نگاه کن در Apple TV +

قسمت های جدید از نگاه کن جمعه به Apple TV + برسید.

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=WTVWaNwTRaE

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …