در اینجا بهترین راه ها برای حفظ محیط زیست هنگام انجام بازی های ویدئویی آمده است

اخبار اپل


منبع: iMore

اکثر ما سرگرمی هایی داریم: خواندن ، بافتن ، گوش دادن به موسیقی یا بازی کردن. سرگرمی ها مهم هستند – آنها تغییراتی را در زندگی ما ایجاد می کنند ، به ما در برقراری ارتباط با افرادی که فکر می کنند کمک می کنند و چیزهایی را برای تلاش در اختیار ما قرار می دهند. شما فکر نمی کنید که این سرگرمی ها بر محیط تأثیر می گذارد ، اما اینطور است. در واقع ، اینطور است – سومین قانون فیزیک نیوتن به من چنین گفت.

به جرات می توان گفت که مردم به طور فزاینده ای از وضعیت محیط و نحوه اقدامات ما (و در نهایت اقدامات شرکت ها) منجر به تغییرات آب و هوایی و بلایای طبیعی می شوند. و قبل از اینکه جلوتر بروم ، می خواهم یک سلب مسئولیت ارائه دهم: به هیچ وجه سعی نمی کنم کسی را به خاطر شرکت در سرگرمی ای که برای او شادی ایجاد می کند شرمنده کنم. اما می توان در همه چیز جایی برای بهبود یافت. در اینجا چند روش وجود دارد که گیمرها می توانند از همه جنبه های سرگرمی خود هنگام انجام خدمات کمی در زمین لذت ببرند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

1. بازی های دست دوم بخرید

گیربکس های نینتندو

منبع: ربکا اسپیر / iMore

طولانی و کوتاه این است که یکی از بهترین راه های زندگی پایدار ، کاهش تعداد چیزهایی است که باید تولید شود. بسیاری از غذاها ، لباس ها و سایر کالاهای مصرفی به سادگی دور ریخته می شوند ، حتی اگر هنوز به هدف خود برسند. اما از آنجا که آنها قبلاً کالاهای جدید خریداری کرده اند ، شرکتها آن را به عنوان تقاضای زیاد برای یک محصول تفسیر می کنند و عرضه خود را برای پاسخگویی به آن تنظیم می کنند. هر چیزی که تولید می شود به طور خودکار در “جریان زباله” قرار می گیرد ، جایی که تا زمانی که به محل دفن زباله برود ، معلق است. با استفاده از چیزهایی که در حال حاضر در جریان زباله هستند ، تقاضا به اندازه بالا نیست ، که در عرضه منعکس می شود.

برای رسانه های فیزیکی ، مانند کارتریج های Nintendo Switch ، خرید بازی های دست دوم کیفیت بازی را پایین نمی آورد. ذخیره اطلاعات ما بر روی کنسول های ما باقی می ماند و مگر اینکه بازی شامل کد بارگیری باشد ، تنها تفاوت بازی مورد استفاده با بازی جدید ، کمک آن به جریان زباله است. این امر به کنسول ها نیز کشیده می شود و بیشتر بازی ها و کنسول های فیزیکی خریداری شده مورد استفاده قرار گرفته است.

تنها تفاوت بازی مورد استفاده با بازی جدید ، کمک آن به جریان زباله است.

البته ، مردم بازی ها و کنسول های دست دوم را می فروشند ، نه شرکت های بزرگ. این امر ارزیابی اینکه آیا وضعیت محصول مطابق آگهی است را مشکل می کند. برای مقابله با این امر ، توصیه می کنم به تاریخچه فروشنده نگاه کنید ، نظرات فروشندگان را بخوانید (حتی موارد مثبت!) و فقط از فروشندگانی خرید کنید که مواردی مانند حفاظت از خریداران eBay را ارائه می دهند و از پرداخت هزینه از طریق گزینه PayPal “دوستان و خانواده خودداری می کنند. . ” هنگامی که خریدار از طریق گزینه “کالا و خدمات” در PayPal خرید می کند ، هزینه ای پرداخت می کند ، اما این هزینه توانایی شما را برای پس گرفتن پول شما در صورت عدم رضایت از معامله تضمین می کند.

اگر هنوز شک دارید و بسیاری از شرکت ها ، از جمله خود نینتندو ، محصولات به روز شده را در فروشگاه های آنلاین خود ارائه می دهند ، می توانید کنسول ها و / یا بازی های بازسازی شده را انتخاب کنید. من اقلام مرمت شده را مستقیماً از نینتندو خریدم که شبیه نو بودند. مزیت آن این است که قیمت آنها نیز کاهش می یابد.

2. قرض بگیرید و بازی ها را به اشتراک بگذارید

Nintendo Switch Multiplayer

منبع: نینتندو

این همان مفهوم خرید یک دستگاه دست دوم است ، با این تفاوت که رایگان است و کمتر آزاردهنده است. اگر دوستانی دارید که بازی هایی را خریداری می کنند که فقط یکبار استفاده می شوند ، یا استفاده می شوند ، وام گرفتن از آنها پس از انجام آنها به شما تجربه دلخواه را بدون تولید چیز جدیدی می دهد. به همین ترتیب ، می توانید بازی های فیزیکی خود را با افرادی که به آنها اعتماد دارید به اشتراک بگذارید! این نه تنها یک روش سازگار با محیط زیست برای انجام بازی است ، بلکه به شما امکان می دهد از طریق یک سرگرمی مشترک با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید.

بسیاری از کتابخانه ها کتابخانه ای از بازی های ویدئویی را به همراه کتاب هایی که در اختیار دارند ارائه می دهند. اگر کارت کتابخانه دارید ، می توانید بازی ها را از کتابخانه به امانت گرفته و پس از اتمام بازی ، آنها را برگردانید. منطقه مرکزی بازی به بسیاری از افراد دیگر اجازه می دهد آنها را خارج از گروه دوستان خود تجربه کنند. اگر بازی هایی دارید که فکر می کنید دیگران دوست دارند بازی کنند ، قبل از فروش آنلاین آنها را به کتابخانه اهدا کنید. در نهایت ، اشتراک گذاری اهمیت دارد.

3. مسیر گیمر بیمار را بیاموزید

ساعت ماریو ماریو 64

منبع: iMore

گروهی از افراد هستند که خود را “بازیبازان بیمار” می نامند و فعالانه منتظر هستند حداقل 12 ماه پس از انتشار بازی قبل از خرید منتظر بمانند. در حالی که این ممکن است اشکالاتی داشته باشد ، زیرا کسانی که از این الگو پیروی می کنند ممکن است احساس کنند از گفتمان بازی کنونی کنار گذاشته شده اند ، من مزایایی را می بینم. از یک سو ، این تفکر را تشویق می کند که به تبلیغات متکی نیست ، جایی که مردم فقط در مورد بازی ها هیجان زده می شوند ، زیرا دیگران به محض دیدن یک تریلر هیجان زده می شوند. اغلب بازیکنان مطمئن هستند که یک بازی بی نقص و شگفت انگیز خواهد بود … حتی قبل از ظهور. البته اگر بازی آن انتظارات را برآورده نکند ، مردم ناامید می شوند. صبر می تواند این امر را تا حدودی محدود کند.

همچنین می توانیم تفکر بیماران را به بیش از یک سال افزایش دهیم و پس از قطع بازی ، بازی و کنسول بخریم. خرید اقلامی که دیگر تولید نمی شوند به تقاضا کمک نمی کند و اغلب می تواند منجر به تخفیف شود. البته این مورد در مورد نسخه های محدود یا بازی های خاص مانند بازی های پوکمون که به ندرت ارزش آنها را در بازار دست دوم کاهش می دهد صادق نیست. اما اگر از آن بازی بسازید ، می توانید معاملات بسیار شیرینی پیدا کنید.

4. خرید بازی های دیجیتالی

فروشگاه اینترنتی نینتندو سوییچ

منبع: iMore

خرید و به اشتراک گذاری بازی های مورد استفاده معایبی دارد ، زیرا توسعه دهندگان هیچ پولی از آن نمی بینند. اگر واقعاً می خواهید از توسعه دهندگانی که بازی های آنها را دوست دارید پشتیبانی کنید ، گزینه دیگری وجود دارد: خرید بازی ها به صورت دیجیتالی. البته در مورد تاثیری که سرورها بر محیط زیست دارند باید گفت ، اما خرید دیجیتالی به تولید بیشتر و ارسال محصول به سراسر جهان کمک نمی کند.

نینتندو سوییچ eShop نیز فروش گاه به گاه را دارد ، حتی اگر عناوین اول شخص به ندرت داده شود. با این وجود ، ارزش این را دارد که گرافیک و بازی هایی را که هر هفته در دسترس هستند بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی شما را قلقلک می دهد یا خیر. ناگفته نماند که تنوع وسیعی از بازی های مستقل موجود در eShop وجود دارد.

5. کمی فکر کنید

وکیل Ace Great Chronicles فکر می کند ریونوسوکه

منبع: iMore

خوب ، من اینجا کمی عمیق تر می شوم ، اما به حرف من گوش دهید. می خواهم به آخرین باری که یک بازی محدود خریداری کرده اید فکر کنید. اینها را می دانید – موسیقی متن فیلم وینیل ، جاکلیدی ، کتاب هنری ، مجسمه بزرگ ، آثار. آنها اغلب فقط به صورت پیش خرید در دسترس هستند قبل از اینکه بدانید آیا بازی انتظارات شما را برآورده می کند یا خیر.

ما عادت داریم چیزهایی بخریم که همیشه می خریم ، زیرا این همان چیزی است که ما همیشه انجام می دهیم.

حالا از خود بپرسید: چقدر از این موارد استفاده کرده اید؟ آیا به کتاب هنری نگاه کردید و بعد آن را رها کردید تا از ارزش آن کاسته نشود؟ چند جا کلیدی دارید که هرگز از آنها استفاده نمی کنید؟ جعبه های بزرگ در قفسه های شما چقدر است؟ و واقعاً چند بازی که این نسخه ها را با جعبه های بزرگ خریداری کرده اید دوست دارید؟ آیا اگر به تازگی نسخه معمولی بازی خرده فروشی را خریداری کرده اید از تجربه خود راضی خواهید بود؟

انسانها از نظر عادت موجوداتی هستند. ما عادت داریم چیزهایی بخریم که همیشه می خریم ، زیرا این همان چیزی است که ما همیشه انجام می دهیم. شاید شما عادت دارید نسخه های محدودی از بازی ها را بخرید و هرگز فکر نمی کردید که این بازی را متوقف کنید. یا شاید می ترسید یک مورد جالب را از دست بدهید. ممکن است احساس کنید که مجبور هستید آنها را سریعاً بگیرید ، قبل از اینکه موی سر به آنها برسد. اما آیا در حال حاضر این بازی های نسخه محدود را می خواهید بخرید یا بخواهید آنها را از دست ندهید؟

چیزهایی که باید به آنها فکر کرد

من نمی دانم چه کسی باید این را بشنود ، اما این خریدهای بازی را نگه دارید که فکر می کنید واقعاً برای شما معنی دارد. برای خرید جدیدترین لوازم جانبی بازی یا پنجمین جفت حوله صورت Pikachu خود عجله نکنید زیرا زیبا هستند. سعی کنید تا آنجا که ممکن است چیزهایی بخرید و از آنچه دارید استفاده کنید. من را اشتباه نگیرید ، اما می توانید هر از گاهی به خودتان احترام بگذارید. اجتناب از خریدهای غیر ضروری به این معنا نیست که باید در یک اتاق برهنه با تشکی روی زمین زندگی کنید. زندگی برای تعادل است! هنگامی که از فشار تحمیلی خود برای خلاص شدن از آخرین روندها خلاص می شوید ، ممکن است کمی احساس اضطراب کنید.

ایرادات بازی شما چیست؟ آیا ترجیح می دهید بازی ها را به صورت دیجیتالی خریداری کنید یا فیزیکی؟ دوست دارم این موضوع را در نظرات بشنوم.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …