دیو باوتیستا در مورد فصل دوم “SEE” صحبت می کند ، اینکه چگونه او و جیسون موموآ روی صحنه “فقط ژل می کنند”

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


با فصل دوم دیدن در حال حاضر در حال اجرا بر روی Apple TV + تبلیغات خود را در نوسان کامل است. بخشی از آن مشاهده کارگردان جدید دیو باوتیستا در مورد برنامه و رابطه او با همکار و برادر روی صفحه ، جیسون موموآ بود.

باوتيستا در گفتگو با ورايتي در مورد روش “ژل” خود و موموآ صحبت مي كند ، اگرچه اين زوج در برخي جهات كليدي تفاوت زيادي دارند – به ويژه ، باوتيستا نوع آرام است ، در حالي كه موموآ هر چيز ديگري است.

بوتیستا به ورایتی گفت: “من سالها می خواستم با موموآ کار کنم.” “ما واقعاً در حال ژل کردن هستیم. عجیب است. ما از جهات خاصی بسیار شبیه به هم هستیم ، اما شخصیت ما ، انرژی ما بسیار متضاد است. او یک انرژی بسیار بالا ، یک فرد بسیار برونگرا است ، و من فقط یک درونگرا هستم ، یک فرد بسیار کم انرژی. “

موموآ در برنامه با باتیستا ، بازیگر نقش ادو ووس ، برادرش ، نقش بابا ووس را بازی می کند. رابطه آنها به طور خفیف پیچیده است ، اما Bautista معتقد است که لزوماً تقصیر شخصیت او نیست. او می گوید محیط زیست را مقصر می داند.

باوتیستا با خنده گفت: “من هرگز نمی گویم ادو شخص خوبی است.” “اما من فکر می کنم او محصول محیط اطراف خود است. من فکر می کنم او معتقد است که نیت خوبی دارد. من فکر می کنم او معتقد است که او بهترین کار را انجام می دهد. من همچنین فکر می کنم رابطه او با مادربزرگ – من فکر می کنم کینه او از یک مکان مناسب ناشی می شود.”

Bautista همچنین نقش مرد نابینا را بر روی صفحه نمایش و کار انجام شده برای اطمینان از درست کارکردن او را به تفصیل شرح می دهد. برای جزئیات ، از جمله امیدهای باوتیستا ، می توانید بخش کامل Variety را مطالعه کنید دیدن این آخرین نقش تکراری او نخواهد بود.

اگر می خواهید لذت ببرید دیدن با سبک ، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر تا شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …