رله خصوصی iCloud بخشی از نسخه اصلی iOS 15 نخواهد بود

اخبار اپل


رله خصوصی از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین محافظت می کند. این بهترین بخش از iCloud +جدید اپل است.
عکس: اد هاردی / Cult of Mac

هنگامی که به روزرسانی برای iPhone عرضه می شود ، ویژگی جدید جدید حفظ حریم خصوصی iOS 15 آماده نخواهد بود. رله خصوصی iCloud آدرس های IP کاربران را پنهان می کند تا قابل ردیابی نباشند. اما برای آزمایش بتا به زمان بیشتری نیاز دارد.

این یکی از چندین ویژگی جدید شناخته شده برای iPhone و Mac است که به محض وعده اپل برای اولین بار راه اندازی نمی شود.

این خبر از سوی اپل با انتشار چهارشنبه هفتمین نسخه بتا iOS 15 و iPadOS 15 منتشر شد.

iOS 15 iCloud Private Relay در حالت بتا باقی می ماند

در یادداشت های رسمی iOS 15 بتا 7 آمده است: “iCloud Private Relay به عنوان یک بتا عمومی منتشر می شود تا بازخورد بیشتری دریافت کند و سازگاری وب سایت را بهبود بخشد.”

این سرویس بخشی از iCloud +جدید است. برای محافظت از حریم خصوصی کاربران هنگام دسترسی به وب سایت ها ، تمام درخواست های Safari را از طریق دو رله مختلف ارسال می کند. یکی آدرس IP کاربر را با نام ناشناس جایگزین می کند. مورد دوم کاربر را بدون اطلاع از آدرس IP اصلی خود به وب سایت ها هدایت می کند.

رله خصوصی iCloud نیز بخشی از macOS Monterey است. هنوز مشخص نیست که آیا این نسخه بتا برای کاربران Mac باقی می ماند یا خیر ، زیرا اپل به مدت سه هفته نسخه بتای جدید مونتری را منتشر نکرده است.

سایر ویژگی ها بارگیری شده است

این اولین ویژگی بارگیری شده از نسخه اصلی iOS 15 ، iPadOS 15 و / یا macOS Monterey نیست. چندین نفر دیگر به تعویق افتاده یا به نظر می رسد در این جهت حرکت می کنند.

اپل به تازگی اعلام کرده است که SharePlay در اولین نسخه های این ارتقاء سیستم عامل آینده قرار نخواهد گرفت. همانطور که از نامش پیداست ، SharePlay به کاربران امکان می دهد به راحتی فیلم ، موسیقی و موارد دیگر را به اشتراک بگذارند. از طریق مکالمات در FaceTime.

مخاطبین موروثی به کاربر iCloud اجازه می دهد تا افراد خاصی را پس از مرگ به عکس ها و فیلم های کاربر دسترسی پیدا کند. اپل در اوایل ماه اوت این ویژگی را از آزمایش بتا حذف کرد ، اما گفت که “در نسخه آینده باز می گردد”.

و اپل تا کنون در هیچ نسخه بتا از کنترل جهانی مورد انتظار ، که در WWDC 2021 در ماه ژوئن نشان داده شده است ، گنجانده نشده است. اما همچنین اعلام نشده است که این ویژگی به تأخیر افتاده است. این به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی بین Mac و iPad جابجا شوند تقریباً مانند یک دستگاه.

iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS Monterey ممکن است آزمایش بتا را کنار گذاشته و در ماه سپتامبر ، زمانی که iPhone 13 عرضه می شود ، گسترش یابد. اما تأخیر طولانی بین نسخه های بتا جدید برای کاربران Mac می تواند به این معنا باشد که انتظار برای این به روز رسانی بیشتر خواهد بود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …