رندرهای سکسی از Apple Watch 7 تغییرات احتمالی در طراحی را نشان می دهد

اخبار اپل


اپل واچ 7 احتمالاً گرد نخواهد بود ، اما لبه های آن باید نسبت به مدل های قبلی کمتر گرد باشد.
عکس: phoneArena.com

اپل واچ سری 7 می تواند مهمترین تغییر را در طراحی دستگاه های پوشیدنی از زمان اولین بار در 6 سال پیش مشاهده کند. افراد از phoneArena.com مجموعه ای از رندرهای سه بعدی را جمع آوری کرده اند که ظاهر جدید احتمالی را نشان می دهد.

همانطور که میلن یاناچکوف از phoneArena.com اشاره می کند ، پوشیدنی تغییرات قابل توجهی در طراحی خود نداشته است ، مگر اینکه صفحه نمایش کمی بزرگتر و گوشه های گردتر سری 4 را حساب کنید.

مدل بعدی تقریباً کاملاً گرد نخواهد بود ، زیرا اپل گفته است که به آنجا نخواهد رفت. اما به نظر می رسد تغییرات دقیق تری نسبت به سایر محصولات فعلی اپل وجود دارد.

اپل واچ 7 ممکن است لبه های صاف تری داشته باشد ، مطابق با طراحی iPad و iPhone.
اپل واچ 7 ممکن است لبه های صاف تری داشته باشد ، مطابق با طراحی iPad و iPhone.
عکس: phoneArena.com

تراز شده است

در حالی که طراحی ، که به سمت ظاهری صاف و گرد در حال حرکت است ، یک امر روزمره در صنعت است ، اپل در مسیری متفاوت حرکت کرده است. تا حدودی ، محصولات بزرگ با تراز وسط و نه طرف گرد به عنوان یک رهبر استاندارد iPhone تبدیل شده اند.

همانطور که یاناچکوف اشاره می کند ، در سال 2018 آیپد پرو یک قاب مسطح با صفحه بزرگتر و قاب نازک تر به دست آورد. آیفون 12 و جدیدترین مدل های Mac Pro نیز دارای طرف های صاف هستند. او معتقد است که اپل واچ سری 7 جدید این چرخه را ادامه می دهد و بخشی از آن را از دست می دهد.

با شایعات در مورد نمایشگرهای بزرگتر چگونه خواهد بود ، باید دید.

اندازه بزرگتر بدنه اپل واچ 7 و اندازه صفحه نمایش محتمل به نظر می رسد.
اندازه بزرگتر بدنه اپل واچ 7 و اندازه صفحه نمایش محتمل به نظر می رسد.
عکس: phoneArena.com

نمایشگر بزرگتر با دو اندازه جدید

شایعات حاکی از آن است که Apple Watch 7 در دو اندازه جدید بدنه – 41 میلی متر و 45 میلی متر عرضه می شود. آنها جایگزین اندازه های 40 و 44 میلی متری می شوند که بعد از اپل واچ 4 معمول بود. سری 4 آنها را از 38 میلی متر و 41 میلی متر افزایش داده است.

به نظر می رسد نوارهای جدیدی که در عکس ها دیده می شود از اندازه های بزرگتر پشتیبانی می کنند.

اندازه های کمی بزرگتر با این ایده همراه است که ساعت های جدید سری 7 دارای نمایشگرهای بزرگتر هستند.

قیمت و تاریخ انتشار

آخرین مدل اپل واچ برای مدل اصلی 399 دلار قیمت دارد (با بودجه بیشتر Apple Watch SE 279 دلار). منطقی به نظر می رسد انتظار داشته باشیم که اپل واچ 7 پایه با قیمت 399 دلار عرضه شود و از آنجا به اندازه های بزرگتر و نسخه های ویژه افزایش یابد.

انتظار می رود اپل واچ اپل به زودی ، احتمالاً در اوایل یا اواسط ماه سپتامبر ، برگزار شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …